WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

W lesie dziś nie zaśnie nikt – Netflix reklamuje zabójczy obóz Adrenalina!

W lesie dziś nie zaśnie nikt – Netflix reklamuje zabójczy obóz Adrenalina!

W lesie dziś nie zaśnie nikt, to pierwszy polski slasher, który z powodu zamkniętych kin ostatecznie miał swoją premierę na Netflixie. Zobacz jak platforma reklamuje obóz, na który trafili bohaterowie. Pojechalibyście?

Obóz Adrenalina to obóz offline stworzony dla młodzieży uzależnionej od niebezpiecznej technologii. To tam trafiają główni bohaterowie filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt. A brak internetu i telefonów okazuje się, ku zdziwieniu ich rodziców, naprawdę zabójczy. To pierwszy polski slasher, który oferuje naprawdę porządną dawkę napięcia i rozrywki. Kierownik obozu, w którego wciela się Wojciech Mecwaldowski jest jednym z bardziej humorystycznych elementów filmu.

CZYTAJ TEŻ: Czy w Polsce mógł powstać dobry horror? Recenzja filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

Netflix zaprezentował dzisiaj reklamę Obozu Adrenalina, który ma za zadanie uwolnić młodzież od zgubnego wpływu technologii.  Jeśli „jesteście uzależnieni od telefonów komórkowych , od laptopów komputerowych” to jest miejsce dla Was!

Obóz Adrenalina | W lesie dziś nie zaśnie nikt | Netflix

Kochani rodzice, przyślijcie siekiery.Obóz Adrenalina zaprasza!

Opublikowany przez Netflix Poniedziałek, 23 marca 2020

Przypomnijmy, że W lesie dziś nie zaśnie nikt opowiada o grupie nastolatków uzależnionych od internetu i technologii, którzy trafiają na obóz offline. Dla niektórych sam taki wyjazd to istny horror. Jednak idziemy dalej. Wspólna wędrówka po lasach i brak dostępu do smartfonów nie dla każdego skończy się dobrze. Bohaterowie będą musieli walczyć o życie z czymś, co do tej pory widzieli tylko w horrorach. To typowy przedstawiciel slasherów i, mam nadzieję, początek tego gatunku w polskiej kinematografii.

W obsadzie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus i Olaf Lubaszenko.

CZYTAJ TEŻ: Tego bohatera Gry o Tron z pewnością nie spodziewaliście się w Westworld

Film W lesie dziś nie zaśnie nikt dostępny jest na Netflixie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News