Reklama
aplikuj.pl

W lesie dziś nie zaśnie nikt – premiera przesunięta. Powodem koronawirus

W lesie dziś nie zaśnie nikt, W lesie dziś nie zaśnie nikt premiera, Next film, slasher, koronawirus,

Pierwszy polski slasher miał zadebiutować w ten piątek – 13 marca. Jednak z powodu koronawirusa premiera W lesie dziś nie zaśnie nikt zostaje przesunięta.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował dzisiaj o zakazie organizacji imprez masowych. Dotyczy to wydarzeń artystycznych i sportowych powyżej 1000 osób, jednak w poszczególnych miastach zakazy obowiązują w przypadku zgromadzeń powyżej 200 uczestników. W obawie przed niską frekwencją i stratami dystrybutor filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt podjął decyzję o zmianie daty premiery.

Pierwszy polski slasher miał zadebiutować w piątek, 13 marca, jednak premierę przełożono na czas nieokreślony.

Na oficjalnej stronie filmu na Facebooku możemy przeczytać:

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, podjęta została decyzja o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że ją zrozumiecie w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć.

Zdjęcie: NEXT FILM

W lesie dziś nie zaśnie nikt opowiada o grupie nastolatków uzależnionych od internetu i technologii, którzy trafiają na obóz offline. Dla niektórych sam taki wyjazd to istny horror. Jednak idziemy dalej. Wspólna wędrówka po lasach i brak dostępu do smartfonów nie dla każdego skończy się dobrze. Bohaterowie będą musieli walczyć o życie z czymś, czego nawet Dark Web nie widział.

W obsadzie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus i Olaf Lubaszenko.