Reklama
aplikuj.pl

Piotruś Królik: Na gigancie – kolejna premiera przesunięta przez koronawirusa

Piotruś Królik, Piotruś Królik 2, Piotruś Królik: Na gigancie, Piotruś Królik: Na gigancie premiera, Piotruś Królik: Na gigancie nowa premiera, koronawirus, koronawirus w kinie, Sony

Koronawirus ma duży wpływ na branżę filmową, zamknięte kina i mniejsza frekwencja skutkuje sporymi stratami finansowymi. Dlatego wytwórnie decydują się na przesuwanie premier. Po Bondzie przyszedł czas na film Piotruś Królik: Na gigancie.

Kryzys spowodowany koronawirusem wciąż się nasila, co skutkuje zamykaniem kin i znacznym spadkiem frekwencji. We Włoszech podjęto decyzję o zamknięciu wszystkich kin, a w innych europejskich krajach powoli zamyka się poszczególne placówki. Nic więc dziwnego, że w obawie przed stratami finansowymi Sony podjęło decyzję o przesunięciu premiery filmu Piotruś Królik: Na gigancie.

Kolejna część przygód Piotrusia Królika miała wejść do kin na przełomie marca i kwietnia, jednak światową premierę przesunięto na 7 sierpnia. Jest to druga, po Nie czas umierać, premiera, którą przełożono z powodu epidemii koronawirusa. Pierwsza część zarobiła przeszło 351 mln dolarów w światowym box-office i została przyjęta bardzo pozytywnie zarówno przez widzów jak i krytyków. Dlatego nikogo nie dziwi podjęta przez Sony decyzja. Piotruś Królik: Na gigancie skierowany jest, przede wszystkim, do najmłodszych widzów, a raczej w obliczu szerzącej się epidemii rodzice nie będą ryzykować życia swoich pociech i swojego.

Piotruś Królik: Na gigancie wejdzie do kin 7 sierpnia.