WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

W przyszłości gracze Fallout 76 otworzą swój własny biznes

W przyszłości gracze Fallout 76 otworzą swój własny biznes

Po zapewnieniach Bethesdy, według których Fallout 76 „będzie wspierany do końca świata” nie mogliśmy się spodziewać niczego innego. Porzuceniem rozwoju tej produkcji studio po prostu straciłoby w oczach reszty fanów, choć czasem lepiej zrobić dwa kroki w tył, przeprosić za pomyłkę i wziąć się do działania, zamiast ściemniania. 

Z najnowszych informacji wynika, że Bethesda przygotowuje do Fallout 76 nie tylko nowy tryb rozrywki nastawiony na PvP, ale również solidną paczkę łatek. To ponownie jest jednak coś, co jest po prostu przez społeczność wymagane i niespecjalnie zaskakujące. Nie tak, jak wieść o tym, że w przyszłości gracze Fallout 76 otworzą swój własny biznes. Nie mam jednak na myśli zawodowego wytrzymywania w graniu w gniota, ale coś, czemu nie wróżę wielkiego sukcesu przez zastosowany system społecznościowy. Bethesda umożliwi bowiem wszystkim założenie swojego własnego sklepu, którego będą odwiedzać inni gracze (oczywiście robiąc tam) zakupy.

Nie poznaliśmy wprawdzie daty premiery najbliższej aktualizacji, ale lista wprowadzających przez nią zmian ma „zostać ujawniona wkrótce”. Nie liczcie jednak na wspomniany system sklepów – ta skupi się bowiem wyłącznie na łataniu gry. Sklep, nowy tryb PvP, szereg nowych zadań, system cotygodniowych wydarzeń i otwarcie wrót kolejnych krypt nastąpi dopiero później.

Czytaj też: Bethesda rozda oryginalne Fallouty za granie w Fallout 76

Źródło: Bethesda