Reklama
aplikuj.pl

W World of Tanks Blitz pojawi się tryb kosmicznej grawitacji

World of Tanks Blitz , grawitacja World of Tanks Blitz

Pomiędzy 10 a 16 kwietnia w grze World of Tanks Blitz pojawi się nowość. Będą nią zasymulowane warunki kosmiczne na wybranych mapach.

Zmiany będą dotyczyły map: Sea of Tranquility (nowa mapa specjalnie dla tego trybu!), Mirage, Winter Malinovka, Desert Sands, El Alamein, Normandy i Dead Rail. Przy obniżonej grawitacji poruszanie się czołgami i walka nie będą takie same jak wcześniej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Gracze będą też rywalizowali o o certyfikaty własności działek na księżycu. Jest to możliwe dzięki partnerstwu z Ambasadą Księżycową (Lunar Embassy). Jest to jedyna organizacja legalnie sprzedająca działki pozaziemskie.

Dennis Hope, prezes Ambasady Księzycowej, mówi:

Jesteśmy zaszczyceni mogąc pracować z World of Tanks Blitz przy przeniesieniu potyczek czołgów na powierzchnię księżyca. Nie możemy się doczekać nowych sąsiadów poza Ziemią. To mały krok dla ludzkości, ale wielki dla czołgistów!

8 kwietnia o 19:30 rozpocznie się też dedykowany stream poświęcony nowemu trybowi. Wtedy też dowiecie się więcej na temat potencjalnych wygranych w World of Tanks Blitz.

Andrey Ryabovol, dyrektor World of Tanks Blitz, dodaje:

Cieszymy się, że dostarczymy graczom rozrywkę nie-z-tej-ziemi oraz iście kosmiczne nagrody. Przygotujcie się na ciekawą i niespotykaną dotąd mechanikę rozgrywki!

Czytaj też: Pad do PS5 ujawniony! Analizujemy DualSense