Reklama
aplikuj.pl

Pamiętacie jeszcze o Warcraft Arclight Rumble? Trwa beta

Warcraft Arclight Rumble

Przyznaję, że kompletnie wyleciało mi z głowy, iż powstaje Warcraft Arclight Rumble. Tytuł nie został ciepło przyjęty przez wszystkich graczy, ale jego produkcja trwa, a w becie pojawiły się nowe atrakcje.

Skąd wziąć Warcraft Arclight Rumble?

Warcraft Arclight Rumble to mobilna odsłona serii Warcraft, skupiająca się na szybkich starciach w kampanii lub przeciwko innym graczom.

Czytaj też: A Plague Tale Requiem na konsolach w 40fps na specjalnych telewizorach

Do bety Warcraft Arclight Rumble można zgłosić się na oficjalnej witrynie gry. Póki co, trwają beta testy produkcji na telefonach z Androidem, a o grze jest bardzo cicho. Może nowe atrakcje w becie zachęcą Was do sprawdzenia produkcji?

Co nowego w becie Warcraft Arclight Rumble?

Jesteście gotowi na Wezbranie Iskrobłysku? Dwa razy w tygodniu będziecie mogli powrócić do dwóch poprzednio ukończonych Stref, aby zdobyć dodatkowe nagrody. Wezbranie Iskrobłysku trwa 3 dni i rozpoczyna się na przemian w niedziele i czwartki.

Każde wezbranie będzie obejmować dwie Strefy. W przypadku jednej z nich na całej mapie będzie obowiązywać specjalny modyfikator. W przypadku drugiej wasza armia zostanie zastąpiona armią mieszaną z mini pochodzącymi z dwóch rodzin. W ten sposób oddajemy w ręce graczy armie, które łamią konwencjonalne reguły. Przykładowo: każda z tego typu armii ma dwóch dowódców! Wraz z postępami graczy armie te będą rosnąć w siłę, aż w końcu będą zawierać każdy oddział z obu rodzin

Czytaj też: Fallout 3 za darmo i inne atrakcje związane z serią

Wezbranie Iskrobłysku będzie stanowiło główną metodę zdobywania dodatkowego bilonu w Arclight Rumble. Za wykonanie każdej misji podczas Wezbrania otrzymacie 40 szt. bilonu. Obowiązuje również premia do bilonu za Zestaw Iskrobłysku. Na koniec gry otrzymacie również doświadczenie dla aktualnie wyposażonej armii.

Pamiętajcie jednak, że kiedy dana Strefa objęta jest Wezbraniem Iskrobłysku, nie można w niej dokonać Podboju – stanie się on możliwy dopiero po oczyszczeniu wezbrania przez gracza lub wyzerowaniu się dnia, gdy nowe Strefy zostaną objęte Wezbraniem Iskrobłysku.

Oto, czego możecie się spodziewać po modyfikatorach w pierwszym miesiącu: 

HarmonogramRodzaje armiiModyfikacja
16 października 2022Nieumarli/BestieKrwawy Sport
20 października 2022Bestie/Czarna GóraSmocze skarby
23 października 2022Czarna Góra/NieumarliDing!
27 października 2022Nieumarli/HordaWieże Mocy
30 października 2022Horda/Czarna GóraPodkręcenie