Reklama
aplikuj.pl

Ruszyła weryfikacja pamięci DDR5 dzięki Team Group

weryfikacja pamięci DDR5, Team Group DDR5, weryfikacja DDR5,

Firma Team Group wyprzedziła konkurencję i opracowała pierwszą próbkę inżynierską pamięci operacyjnej nowej generacji dla konsumentów. Pozostaje teraz pytanie, jak ciężka będzie weryfikacja pamięci DDR5?

Weryfikacja pamięci DDR5 Team Group rozpoczęta

Obecnie Team Group pracuje nad wyprodukowaniem pierwszej partii modułów DDR5 o pojemności 16 GB, zegarze 4800 MHz i napięciu 1,1 V. Firma teraz współpracuje z głównymi producentami płyt głównych, takimi jak ASUS, MSI, ASRock i GIGABYTE, zapewniając pamięć i współpracując z ich działami badawczo-rozwojowymi w celu przeprowadzenia testów walidacyjnych.

Czytaj też: Ile składanych smartfonów wypuści Samsung w 2021 roku?
Czytaj też: Lista zmian iOS 14.3. Stare modele jakby odżyły?
Czytaj też: Asus prezentuje białe wersje kart ROG Strix RTX 3000

Dzięki współpracy zespołów badawczo-rozwojowych Team Group był w stanie przyspieszyć rozwój swojej pamięci DDR5 pod kątem dostosowania dostosowanie parametrów. Teraz z kolei firmę czeka długi proces walidacji nowych modułów, którego pomyślne zakończenie potwierdzi, że częstotliwości standardowych produktów DDR5 będą stanowić kolejny duży krok naprzód w ewolucji pamięci komputerowej.

Czytaj też: Elektryczny rower śnieżny MoonBike podbije niejeden zaśnieżony stok
Czytaj też:
Samsung Galaxy Note 20 otrzymuje One UI 3.0
Czytaj też:
Duże zmiany w abonamentach komórkowych. Czy na pewno?

Oczekuje się, że z DDR5 konsumenci nie będą musieli wchodzić do BIOSu, aby włączyć funkcję overclockingu. W rzeczywistości wszystkie zalety związane z nowymi modułami zostaną natychmiastowo i z automatu dostosowane i zaaplikowane systemowi po montażu.