Westworld sezon 3 – zobaczcie zdjęcia z pierwszego odcinka

Westworld 3, zwiastun Westworld 3, 3 sezon Westworld, HBO, 3 sezon Westworld premiera, Luke Hemsworth, Ed Harris, Tessa Thompson, Aaron Paul, Jeffrey Wright

HBO zaprezentowało serię zdjęć z pierwszego odcinka 3 sezonu Westworld, na których możemy zobaczyć głównych bohaterów serialu. Jest też harmonogram pierwszych odcinków.

Westworld jest jednym z najambitniejszych seriali HBO, zwłaszcza w gatunku science-fiction. Szybko zyskał ogromną liczbę fanów, którzy snuli na jego temat ogrom teorii. Fabuła nowego sezonu to pilnie strzeżona tajemnica. Wiadomo, że dużą rolę odegra Aaron Paul, który wcieli się w Caleba, robotnika budowlanego z Los Angeles i będzie miał ogromny wpływ na Dolores. Bohaterka wraz z innymi hostami przeżywa szok kulturowy po zetknięciu ze światem zewnętrznym. Twórca serialu zdradził, że tym razem fabuła skupi się bardziej na relacjach hostów i ludzi, a nie na skomplikowanej fabule. Akcja 3.sezonu będzie działa się tuż po masakrze w parku.

Pierwszy odcinek o nazwie „Parce Domine” pojawi się na HBO i HBO GO w nocy z 15 na 16 marca. W Polsce obejrzymy go o godzinie 3:00, a potem kolejne epizody będą debiutować co tydzień. Dostaliśmy nawet harmonogram pierwszych czterech odcinków wraz z tytułami i zagadkowymi opisami:

Odcinek 1 „Parce Domine” – 16 marca – „Jeśli utkniesz w pętli, spróbuj iść po linii prostej”.

Odcinek 2 „The Winter Line” – 23 marca – „Ludzie wznoszą mnóstwo murów. Przyda ci się w życiu młot kowalski”.

Odcinek 3 „The Absence of Field” – 28 marca – „Jeśli nie podoba ci się to, co widzisz w lustrze, nie wiń lustra”.

Odcinek 4 „The Mother of Exiles” – 5 kwietnia – „Prawda nie zawsze cię wyzwoli”.

Zobaczcie też zdjęcia z pierwszego odcinka 3.sezonu Westworld

W serialu zobaczymy takich aktorów jak: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Ed Harris, Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.