Reklama
aplikuj.pl

Westworld – zobaczcie zdjęcia z nowego odcinka 3. sezonu

Westworld, Westworld sezon 3, HBO, Westworld sezon 3 odcinek 2, Westworld Dolores, Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright

W nocy z niedzieli na poniedziałek na HBO pojawi się kolejny odcinek 3. sezonu Westworld. Tymczasem zobaczcie zdjęcia z nowego epizodu. Czego powinniśmy się spodziewać?

HBO pokazało zdjęcia z 2. odcinka 3. sezonu Westworld. Epizod będzie nazywał się The Winter Line i zadebiutuje 22 marca, a w Polsce o 3:00 23 marca. Sądząc po zdjęciach nowy epizod wprowadzi nam już postać graną przez Vincenta Cassela, który ma być głównym antagonistą tego sezonu.

Wygląda też na to, że dostaniemy rozwinięcie wątku Maeve. W premierowym odcinku widzieliśmy ją tylko w scenie po napisach, gdzie nadal znajdowała się w parku rozrywki, choć tym razem w atrakcji osadzonej w realiach III Rzeszy. Wątek miłosny pomiędzy nią, a Hectorem będzie nadal kontynuowany. Zastanawiające jest jednak zdjęcie bohaterki we współczesnym stroju, być może będzie mogła swobodnie poruszać się pomiędzy atrakcjami a realnym światem.

CZYTAJ TEŻ: Kolejne wydarzenia odwołane – Eurowizja 2020 i BAFTA

W serialu zobaczymy takich aktorów jak: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News