Do Wiadomości Google trafia funkcja idealna dla osób zapominalskich

Wiadomości Google z funkcją planowania SMS

Planowanie wysyłania SMS-ów trafia do Wiadomości Google, dzięki temu już nigdy nie zapomnimy wysłać do kogoś wiadomości.

Wiadomości Google z funkcją planowania SMS

Zapewne każdemu nie raz zdarzyło się zapomnieć wysłać do kogoś wiadomość, np. z życzeniami urodzinowymi albo z jakąś istotną informacją. Czasem pamiętamy o tym jednego dnia, a kolejnego wylatuje nam to z głowy z powodu nawału zajęć. Dzięki nowej opcji w Wiadomościach Google będziemy mogli tego uniknąć.

Czytaj też: Nowa Motorola moto e7 power oferuje pojemną baterię w atrakcyjnej cenie
Czytaj też: Funkcja przewidywania tekstu zawita do Microsoft Word i Outlook
Czytaj też: Nadchodzi Spotifi HiFi – nowy plan to dopiero początek zmian

Funkcja nazywa się “zaplanuj wysyłanie” i pozwoli ustalić datę i godzinę wysłania wiadomości do odbiorcy. Po napisaniu SMS i kliknięciu wyślij pojawi się okno, w którym będziemy mogli wybrać spośród sugerowanych opcji albo samemu ustalić datę i godzinę wysłania SMS-a. Co istotne użytkownicy będą cały czas mieli możliwość edytowania albo usunięcia wiadomości aż do momentu jej wysłania. Dodatkowo wiadomość dotrze do odbiorcy nawet wówczas, gdy nasz telefon będzie wyłączony.

Aktualizacja powoli trafia do użytkowników Wiadomości Google, jednak pojawia się ona stopniowo, bo stoi po stronie serwera. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość.