WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiedźmin 4 z Ciri w roli głównej – sam Geralt o tym mówi!

Gadanie „co by było, gdyby” nie zawsze jest najlepszym źródłem informacji na wpis. Jednak tym razem pochodzi ono od aktora głosowego Geralta, który stwierdził, że Ciri sprawdziłaby się idealnie w roli głównego bohatera gry Wiedźmin 4.

Chyba każdy, kto ukończył główny wątek fabularny w Wiedźminie 3, pomyślał o tytule z Ciri w roli głównej. Ciekawa postać, specjalne umiejętności… no i oczywiście możliwość podróżowania pomiędzy wymiarami byłaby wręcz idealną podstawą do stworzenia rozbudowanej gry RPG. Podobnie uważa Doug Cocker, aktor głosowy Białego Wilka w wersji angielskiej, który miał okazję porozmawiać z dziennikarzami serwisu Gamereactor.

Na pytanie, czy Soul Calibur VI będzie jego ostatnim wcieleniem w Geralta, odpowiedział:

Jeśli sprowadzasz rozmowę na tory Wiedźmina 4, to jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że nie mam pojęcia. Myślę jednak, że ten powstanie. To moja własna opinia, a CD Projekt Red wie, co robi i nie mam pojęcia, jaki mają plan, ale… jeśli byłbym CD Projekt Red, to zrobiłbym Wiedźmina 4, ale skupiłbym się na Ciri. W Wiedźminie 3 słynęła z podróży pomiędzy innymi światami, więc myślę, że gra skupiająca się na niej i podróżach do innych światów byłaby fajnym pomysłem na Wiedźmina 4.

To oczywiście wyłącznie słowa i to bez większego pokrycia w rzeczywistości. Wyobraźcie sobie jednak następną grę po Cyberpunku 2077… albo „Redzi’ postawią na nowe IP, albo wrócą do swoich wiedźmińskich korzeni. Choć w sumie zawsze pozostaje możliwość kontynuacji wspomnianego Cyberpunka, na pokaz którego udało się nam dostać!

Źródło: PCGamesN