WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiedźmin – Ciri podczas treningu w Kaer Morhen na nowych zdjęciach z 2. sezonu

Po wczorajszych fotkach z nową zbroja Geralta Netflix wyraźnie kontynuuje promowanie 2. sezonu Wiedźmina. Tym razem dostajemy dwa zdjęcia z Ciri, która trenuje w Kaer Morhen.

Ciri w Kaer Morhen

Drugi sezon Wiedźmina w dużej mierze ma opierać się na książce Krew Elfów Andrzeja Sapkowskiego. Tam Ciri jest już w Kaer Morhen i trenuje pod okiem wiedźminów. Nowe zdjęcia udostępnione przez Netflixa pokazują graną przez Freyę Allan bohaterkę właśnie podczas takiego wiedźmińskiego treningu.

Czytaj też: Wyszukiwanie piosenek na Spotify za pomocą słów dostępne!

Czytaj też: Diuna – premiera przesunięta na 2021 rok

Czytaj też: Free Guy – nowy zwiastun komedii, którą może obejrzymy w tym roku

Dodatkowo Netflix w końcu zdradził pierwszy opis fabuły 2. sezonu

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, do swojego domu w Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, wiedźmin musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiada w środku

Wiedźmin – obsada 2. sezonu

Oczywiście Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey powrócą do swoich ról w 2. sezonie Wiedźmina. Wśród odtwórców postaci, które już poznaliśmy do swoich ról wrócą: MyAnna Buring w roli Tissaii,  Tom Canton jako Filavandrel,  Lilly Cooper jako Murta, Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin,  Eamon Farren  jako Cahir, Mahesh Jadu jako Vilgefortz,  Terence Maynard jako Artorius,  Lars Mikkelson jako Stregobor,  Mimi Ndiweni  jako Fringilla Vigo,  Royce Pierreson  jako Istredd,  Wilson Radjou-Pujalte jako Dara,  Anna Shaffer jako Triss Merigold oraz Therica Wilson Read jako Sabrina.

Nie zabraknie nowych twarzy, wśród których zobaczymy takich aktorów jak: Yasen Atour w roli Coena, Agnes Bjorn jako Vereena, Basil Eidenbenz  jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Kristofer Hivju jako Nivellen, Mecia Simson, jako Francesca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News