Reklama
aplikuj.pl

Wielki SUV BMW X8 na zdjęciach w testach przeraża kamuflażem

kamuflaż samochody testowe prototypy

Po raz drugi mamy okazję rzucić okiem na prototyp BMW X8, czyli wielkiego SUVa, który oficjalnie nadal nie istnieje.

Prototyp BMW X8 znów w obiektywie

Nowy zestaw zdjęć szpiegowskich z serwisu Motor1 pozwala nam jeszcze lepiej przyjrzeć się nadchodzącemu BMW X8, które ma być topowym, luksusowym crossoverem niemieckiej marki.

Chociaż istnieją pewne podobieństwa konstrukcyjne do X7, ten model ma kilka znaczących różnic – bardziej płaski przód, umieszczone niżej reflektory, bardziej wygięty dach z tyłu i bardziej zaokrąglone błotniki.

Widoczny powyżej prototyp pokazuje, jak BMW pragnie utrzymać go w tajemnicy, co widać po naklejkach na przednich światłach, grubym kamuflażu nawet na zderzakach, a przede wszystkim dodatkowych panelach widocznych na tyle i po bokach.

Trudno jednak ukryć naklejkę informującą nas o tym, że w rzeczywistości patrzymy na hybrydowego X8, który według źródła łączy rzędowy silnik o sześciu cylindrach z silnikiem elektrycznym o łącznej mocy 394 koni.

Czytaj teżNowe BMW M4 w kabriolecie wyszpiegowane
Czytaj też: Odświeżenie BMW X4 2022 na zdjęciach w kamuflażu
Czytaj też: Rusza produkcja iX3. Ten elektryczny SUV będzie kluczowy dla BMW

Aktualne informacje sugerują, że X8 wejdzie do sprzedaży pod koniec 2021 roku jako pojazd na 2022 rok modelowy, ale koncepcja przypominająca model produkcyjny może zadebiutować wcześniej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News