Reklama

Nowe BMW M4 w kabriolecie wyszpiegowane

BMW po zaprezentowaniu wyczekiwanego nowego modelu M3 oraz M4 nie skończyło swojej pracy nad nimi, co widać po trwających testach kabrioletu M4.

Kabriolet M4 nowej generacji przerzuci się na miękki dach z dotychczas twardego, co potwierdzają poniższe zdjęcia przedprodukcyjnego modelu z serwisu Motor1. To cacko zostało uchwycone podczas testów w deszczu i choć ma na sobie kamuflaż, trudno spodziewać się jakichś zaskoczeń, kiedy wiemy, jak wygląda M4.

Ten pojazd testowy miał standardową konfigurację czterech wydechów, tą samą powiększoną maskownicę chłodnicy, a zapewne również te same silniki.

Mowa więc o sześciocylindrowym silniku rzędowym o pojemności 3 litrów, mocy 473 koni mechanicznych i 550 Nm momentu obrotowego. Wersja Competition podbije te numerki do kolejno 503 KM i 650 Nm, a zależnie od wyboru właściciele otrzymają albo automat, albo manualną skrzynię biegów.

Czytaj też: Dwie nowe funkcje do samochodów Tesli. Co przyniosła aktualizacja oprogramowania?

Warto też przypomnieć, że kilka dni temu zadebiutował nowy kabriolet BMW 4, ale i tak najbardziej czekamy na jego wydanie M.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News