WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wielofunkcyjne narzędzie z tytanu MultiRuler, to tylko z pozoru zwyczajna linijka

Tak jak człowiek śpiący z siekierą nie jest głupi tej jednej, wyjątkowej nocy, tak ktoś z multitoolami nie zostanie w kropce, kiedy sytuacja będzie wymagała jakichś narzędzi. Co więc powiecie na MultiRuler?

Może się wydawać, że Kickstarter, to istna wylęgarnia wielofunkcyjnych narzędzi i w sumie taka jest prawda. Kolejnym przykładem jest tytanowy MultiRuler z darmową dostawą na całym świecie, który uzyskał już pożądane 800$ (dokładniej mówiąc, ponad 6000$). Cena za to cacko sprowadza się do 39 dolarów, czyli 150 złotych, a Wy sami zdecydujcie, czy warto.

Odpowiadająca za MultiRuler firma Disc postawiła na wytrzymały korpus z tytanu, który mierzy 9 centymetrów i waży 21 gramów. W teorii to narzędzie, to zwyczajna linijka do trzymania na biurku, ale szereg wycięć sprawia, że jest w stanie przyjąć aż 14 funkcji.

Czytaj też: Sprytny multitool Daysaver dla rowerzystów dosłownie uratuje Wam dzień

MultiRuler, to: linijka z dwoma jednostkami, szczypce do ściągania izolacji, otwieracz do butelek, prowadnica wiertła, otwieracz puszek, cztery klucze, śrubokręt, uchwyt na brelok, wkrętaki sześciokątne i stosowny uchwyt do nich. Mój faworyt? Ewidentnie klucz do szprych rowerowych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News