WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiemy, kiedy pojawi się nowy trailer filmu Shazam!

Od paru miesięcy pojawiają się przeróżne plotki w sprawie następnego zwiastuna najnowszej produkcji DC. Choć podawano różne daty, jak dobrze wiemy, żadna z nich nie była prawdziwa. Jednak w końcu wiemy, kiedy pojawi się nowy trailer filmu Shazam!. Ujawnił to sam reżyser, David F. Sandberg.

Czytaj też: W Spider-Man: Uniwersum pojawił się Daredevil?

Spekulacje i teorie w tym momencie się kończą. David F. Sandberg postanowił oficjalnie poinformować nas, kiedy pojawi się nowy trailer filmu Shazam!. Zrobił to za pośrednictwem swojego Twittera udostępniając grafikę przedstawiającą pasek ładowania. W tle widać, prawdopodobnie, rozmytą postać tytułowego bohatera. Podpis brzmi:

Ładowanie w toku… Trailer w poniedziałek #SHAZAM

Teraz pozostaje nam czekać do poniedziałku by zobaczyć, co takiego twórcy przygotowali nam w nowym zwiastunie. Poprzednie materiały promocyjne pokazały nam krótką genezę powstania tytułowego bohatera, wspomniano o Siedmiu Grzechach Głównych, antagoniście i członkach rodziny Shazama. Spodziewamy się więc, że niektóre z tych tematów zostaną rozwinięte. Najprawdopodobniej zobaczymy jakąś konfrontację między Shazamem a doktorem Sivaną.

Wiemy, kiedy pojawi się nowy trailer filmu Shazam!

Przypomnijmy, że Shazam! opowiada o czternastoletnim Billy’m Batsonie, który dzięki starożytnemu czarodziejowi może zmienić się w dorosłego herosa. Wystarczy, że krzyknie SHAZAM! Będąc dzieciakiem zamkniętym w ciele dorosłego bawi się supermocami. Sprawdza jakie umiejętności posiada. Latanie? Prześwietlanie wzrokiem? Bohater sprawdza granice swoich możliwości i je opanować. Musi tego dokonać, by stawić czoło siłom zła, kontrolowanym przez doktora Thaddeusa Sivanę.

Shazam! na ekrany kin wejdzie 5 kwietnia 2019 roku.

Czytaj też: Jaki wpływ będą miały seriale Marvela na MCU

Źródło: comicbookmovie.com