WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wonder Woman 1984 – premiera przesunięta. Na kiedy?

To była tylko kwestia czasu, aż Warner Bros. ogłosi przesunięcie premiery Wonder Woman 1984. Film miał wejść do kin w czerwcu, Czy jest nowa data?

Z powodu koronawirusa wszystkie premiery przewidziane na okres od marca do maja zostały przesunięte. Dotyczy to nie tylko głośnych tytułów, które narażone są na największe straty, ale wszystkich kinowych premier. Zresztą, zamknięte kina w większości krajów Europy, a także w Stanach Zjednoczonych sprawiły, że nawet niezdecydowani musieli zmienić zdanie. Najgorsze jednak, że nie wiadomo, jak długo taki stan może potrwać. Pandemia koronawirusa nadal się rozwija, a studia zaczynają myśleć o odwoływaniu premier przewidzianych na czerwiec i późniejsze miesiące.

Jednym z filmów, który miał wejść do kin właśnie w czerwcu jest Wonder Woman 1984. Już jakiś czas temu pisaliśmy, że w przypadku tej produkcji to tylko kwestia czasu, aż taka decyzja zostanie podjęta. I faktycznie, Patty Jenkins poinformowała o zmianie daty premiery na swoim Twitterze. Jednocześnie reżyserka ujawniła, że film został przesunięty na 14 sierpnia. Jest to jeden z niewielu tytułów, który dostał od razu nowy termin kinowego debiutu. Disney odwołując premierę Czarnej Wdowy przesunął ją na czas nieokreślony. Nikt nie wie jak długo potrwa obecna sytuacja, więc brak konkretów jest zabezpieczeniem przed ogłaszaniem kolejnych zmian.

Kilka dni temu mówiło się, że Warner Bros. rozważa wypuszczenie Wonder Woman 1984 bezpośrednio na platformy VOD lub na streaming, ale jak widać były to tylko plotki. Mamy nadzieję, że uda się zażegnać pandemię jak najszybciej i będziemy mogli wrócić do normalności.

CZYTAJ TEŻ: Pokażcie w końcu Snyder Cut, a nie tylko kolejne zdjęcie

Przypomnijmy, że akcja Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. W swojej następnej przygodzie bohaterka stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. W filmie powróci też Steve Trevor, choć nie wiadomo w jaki sposób powróci.

W obsadzie, prócz Gal Gadot pojawi się: Chris Pine, Kristen Wiig, Lynda Carter, Natasha Rothwell, Spencer Trinwith i Justin Sisk.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News