Reklama

Wonder Woman kontra Cheetah – zestaw LEGO przedstawia finałowe starcie?

Wonder Woman, Wonder Woman 1984, Gal Gadot, Diana Prince, figurka Wonder Woman, WW1984, DC, DCEU

W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające zestaw klocków LEGO z filmu Wonder Woman 1984. Przedstawia on walkę pomiędzy główną bohaterką a przeciwniczką o pseudonimie Cheetah. Czy tak będzie to wyglądało w finale?

CZYTAJ TEŻ: Czy Ahsoka Tano pojawi się w innych serialach na Disney+?

Wonder Woman 1984 to drugi solowy film superbohaterki DC. Z powodu koronawirusa premiera została przesunięta z 5 czerwca na 14 sierpnia, więc będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i jeszcze zaczekać na powrót Diany Prince. Tymczasem możemy przyjrzeć się zdjęciom nowego zestawu klocków LEGO poświęconego bohaterom produkcji. I wygląda na to, że dzięki niemu poznamy wygląd starcia bohaterki z jej główną przeciwniczką.

Przypomnijmy, że akcja Wonder Woman 1984 dzieje się latach 80. XX wieku. Tym razem tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze znanym z komiksów antagonisą – Maxwellem Lordem, którego zagra Pedro Pascal. Choć materiale źródłowym jego mocą jest kontrolowanie umysłów, to reżyserka Patty Jenkins zapowiedziała zmianę jego nadzwyczajnych umiejętności. Dzięki temu będzie mógł spełniać ludzkie życzenia i to właśnie on będzie stał za powrotem Steve’a Trevora, który przecież zginął w pierwszej części. Oczywiście nie ma niczego za darmo. Oprócz Maxwella Lorda Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z Cheetah. O tej postaci w filmie niewiele wiemy, choć według doniesień za jej stworzeniem będzie stał właśnie Lord. Barbara Minerva zwróciła się do niego o pomoc, a on dał jej super moc, która sprowadziła kobietę na złą drogę, bo kryjąca się w jej ciele bestia przejęła kontrolę nad jej umysłem.

To właśnie pojedynek Wonder Woman i Cheetah przedstawia najnowszy zestaw LEGO. Widzimy starcie bohaterek i tajemniczą budowlę, która może znajdować się w dżungli. Na budynku zamontowany jest też przekaźnik, który prawdopodobnie będzie służył Maxwellowi Lordowi do zrealizowania jakiegoś nikczemnego planu. Całość wygląda jak finałowe starcie z filmu, jednak będziemy musieli poczekać na premierę, by to potwierdzić. Trzeba jednak przyznać, że zestaw jest naprawdę fajny.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News