Reklama
aplikuj.pl

World War 3 otwiera się na graczy. Tytuł pogrąży Battlefield 2042?

world war 3

World War 3 jest tytułem, który przeszedł długą drogę. Od płatnej gry do darmowej produkcji, która debiutuje w momencie słabej kondycji marki Battlefield. Czy tym razem się uda?

World War 3 powraca

World War 3 wystartuje na Steamie i launcherze World War 3 w otwartej becie 29 września. Od tego dnia gra będzie dostępna całkowicie za darmo dla wszystkich, bez konieczności zakupu.

Czytaj też: Mapa GTA 6 odtwarzana przez fanów! Co nas czeka w Vice City?

Przygotujcie się na World War 3, taktyczną grę FPS online opracowaną przez The Farm 51. Weźcie udział w ekscytujących, drużynowych potyczkach, walcząc na ziemi, prowadząc czołgi i pojazdy, wykorzystując drony do badania pola bitwy i przeprowadzając taktyczne ataki w celu zadawania maksymalnych obrażeń. W dwóch podstawowych trybach gry, Tactical Ops i Deathmatch, może walczyć do 40 graczy, a mecze rozgrywane są na wielu wspaniałych, realistycznych mapach. Zbierzcie oddział i podejmij walkę na ulicach Warszawy, Berlina, Moskwy, Polarnyj oraz na obrzeżach Smoleńska i nie tylko.

Beta World War 3

Aby przygotować się do rozpoczęcia otwartej bety, zamknięte beta testy World War 3 zostaną zakończone 23 września o godz. 18:00 CEST. Wszystkie postępy zostaną zresetowane po zakończeniu prac konserwacyjnych, ale przedmioty otrzymane z Pakietów Zamkniętej Bety, Pakietów Weterana, dropów na Twitchu i nagród za publiczne testy obciążeniowe pozostaną stale dostępne w otwartej becie i w następnych fazach gry.

Czytaj też: Deweloperzy Overwatch 2 już zmieniają dopiero co dodaną postać

Otwarta beta jest wynikiem długiego okresu testów, zbierania opinii i rozwoju.

Chcemy podziękować graczom zamkniętej bety i weteranom za ich gorące zaangażowanie, a także zespołowi deweloperskiemu za niestrudzony wysiłek, dzięki któremu udało nam się osiągnąć ten ogromny kamień milowy. Mimo że gra jest nadal w fazie aktywnego rozwoju i czeka nas jeszcze dużo pracy oraz nowej zawartości, z radością witamy graczy z całego świata, którzy chcą wziąć udział w walce. Mamy nadzieję, że razem sprawimy, że World War 3 będzie wyjątkowo wciągającą i zabawną grą.

Twórcy przewidzieli kilka bonusów dla najbardziej zaangażowanych graczy:

  • Dropy z Twitcha (26 września – 5 października): Oglądaj wybrane transmisje na Twitchu prowadzone przez twórców zawartości przez wystarczającą łączną ilość czasu, by zgarnąć darmowe łupy z ekwipunku dropów. To wyjątkowa okazja zdobycia przedmiotów z wyjątkowego zestawu grupy uderzeniowej F51, zawierającego sprzęt do personalizacji uzbrojenia, jak karabin szturmowy i potężne uderzenie!
  • Bonus do PD (26 września – 5 października): Zdobądź dodatkowe PD za każdą bitwę stoczoną podczas szybszego startu i pierwszego tygodnia otwartej bety!