Reklama
aplikuj.pl

Wyciek Galaxy Z Fold 3 z FCC. Co szykuje Samsung?

Galaxy Z Fold 3 nadchodzi. Nadchodzi tak wielkimi krokami, że obecne upały tylko przypominają nam o jego premierze wyznaczonej na lato. Zanim jednak ten dzień nadejdzie, przyjrzyjmy się temu składakowi Samsunga jeszcze bliżej, dzięki kolejnemu wyciekowi Galaxy Z Fold 3.

Co zdradza wyciek Galaxy Z Fold 3?

FCC zdradza nam, że Galaxy Z Fold 3 Samsunga występujący tutaj pod numerem modelu SM-F926U jest wyposażony w technologię Ultra-wideband (UWB). Znajduje się ona również w serii Galaxy S21, więc najwidoczniej sprawdza się w rękach użytkowników świetnie, jako że Samsung postawił na nią także w swoim składanym modelu. Poprzedni Z Fold 2 jej nie otrzymał. Ogólnie rzecz ujmując, UWB to bezprzewodowa forma łączności charakteryzująca się wysoką szybkością przesyłania danych rzędu nawet 2 Gb/s na niewielkich odległościach.

Czytaj też: AMD i Samsung zwiążą się na dłużej dzięki nowemu Exynosowi

Wyciek potwierdza nam także obecność rysika S-Pen, który był zarezerwowany głównie dla smartfonów Note. Później Samsung postanowił to zmienić, wyposażając model Galaxy S21 Ultra w obsługę rysika S-Pen, a teraz nawet Galaxy Z Fold 3. Jest to dobra wieść, zważywszy na to, że jego ekran będzie dość dużych rozmiarów.

Czytaj też: Trwają prace nad Realme GT 5G Master Edition

Pamięć masowa Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Fold 3, Samsung Galaxy Z Fold 3, Z Fold 3

Wcześniejsze plotki mówią jeszcze o tym, co nadchodzącego Folda napędzi, a będzie to układ Snapdragon 888 współpracujący z 12 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci masowej. Galaxy Z Fold 3 ma być dostępny czarnej, kremowej, zielonej oraz srebrnej wersji, oraz oferować baterię o pojemności 4275 mAh. Oczekuje się, że jego premiera odbędzie się w sierpniu, a cena będzie niższa względem Z Fold 2.