Reklama
aplikuj.pl

Honor 10X Lite wyciekł przed rosyjską premierą

Wyciek Honor 10X Lite

Już jutro w Rosji odbędzie się oficjalna premiera Honor 10X Lite, który trafi do globalnej sprzedaży w przeciwieństwie do dostępnych tylko w Chinach – X10 5G i X10 Max 5G.

Wyciek Honor 10X Lite przed premierą

Możemy być pewni, że już jutro cała tajemnica zniknie z modelu Honor 10X Lite, który do sprzedaży trafi 13 listopada w Rosji, czyli całe 7 dni po rozpoczęciu przedsprzedaży (via GSMArena).

Czytaj też: Oto Huawei Mate 40 Pro i Mate 40 Pro+. Idą po tron mobilnej fotografii
Czytaj też: Xiaomi wypuszcza teaser Redmi K30S
Czytaj też: Polacy lubią HBO GO, więc Orange daje im go

Chociaż oficjalna strona nie ujawnia zbyt wiele, informator na Twitterze dodał nieco więcej informacji do arkusza specyfikacji Honor 10X Lite, a te informacje potwierdzają nowe slajdy z prezentacji.

Teraz wiemy, że Honor 10X Lite napędzi układ SoC Kirin 710A, a jego ekranem będzie 6,67-calowy wyświetlacz LCD, który na samym środku na górze otrzyma aparat do selfie. Z tyłu z kolei prostokątna sekcja będzie dzierżyć cztery aparaty z głównym rzędu 48 MP, podczas gdy pokład energii będzie zapewniać 5000 mAh bateriaz obsługą Huawei SuperCharge.

Czytaj też: Smartfon Motorola z dużą baterią został certyfikowany
Czytaj też: Tania Nokia 2 V Tella wpadła do Wallmarta za 345 zł
Czytaj też: Modemy 5G nadal zużywają sporo energii. Pokazuje to iPhone 12

Będzie to średniak, któremu na szczęście nie zabraknie obsługi NFC i złącza USB-C. Jego cena będzie wahać się od 230 do 270 dolarów, czyli 880 i 1035 zł, ale na ten moment oficjalnie nic nie wiadomo.