WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wyciekła specyfikacja OnePlus 8T

Firma OnePlus przyzwyczaiła nas do ulepszania swojego flagowego smartfona pod koniec roku i wyciek specyfikacji nadchodzącego OnePlus 8T to potwierdza.

Według nowego przecieku (via GSMArena), nadchodzący OnePlus 8T będzie wyposażony w 6,55-calowy ekran AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. To dokładnie ten sam rozmiar, którym chwali się poprzednik, OnePlus 8, ale w tym przypadku podbito częstotliwość odświeżania z 90 Hz.

Z tyłu znajdzie się konfiguracja czterech aparatów, z czego ten główny będzie chwalił się 48 Mpx. Nie zabraknie obiektywu szerokokątnego, makro i tego do głębi (kolejno 16, 5 i 2 Mpx), co wydaje się być identyczne w porównaniu do tego, co ma do zaoferowania OnePlus 8 z wyjątkiem obiektywu makro. Jednak źródło przecieku wskazuje na nowszą matrycę głównego aparatu.

Sam design modelu OnePlus 8T ma przypominać OnePlus 8, a w kwestii układów w grę wejdzie chipset Snapdragon 865+ współpracujący z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej.

Czytaj też: Ten smartfon zmienia kolor swoich plecków

Nie zabraknie obecności Androida 11 z nakładką OxygenOS 11, a sama prezentacja OnePlus 8T ma mieć miejsce pod koniec tego miesiąca lub w pierwszym tygodniu października.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News