WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wyciekł fragment filmu Joker. Uwaga na spoilery!

Wyciekł fragment filmu Joker. Uwaga na spoilery!

Choć Joker zadebiutuje w światowych kinach dopiero w przyszłym miesiącu, to produkcja pojawiła się już na Festiwalu Filmowym w Wenecji i Toronto. Na obu zebrała fantastyczne opinie, co dobrze wróży wszystkim, którzy na premierę czekają. A dla tych, którzy doczekać się nie mogą informujemy, że wyciekł fragment filmu Joker. Tylko uważajcie na spoilery!

Czytaj też: Finałowy zwiastun filmu Doktor Sen ponownie zabierze nas do hotelu Overlook

Jeśli ktoś nie może się doczekać premiery Jokera, to po debiucie filmu w Wenecji i w Toronto w sieci można znaleźć opisy fabuły, a także spoilerowe recenzje. Teraz doszedł do tego ponad 2-minutowy fragment filmu, który nagrano prawdopodobnie jeszcze na festiwalu w Wenecji.

Materiał pokazuje Króla Zbrodni (Joaquin Phoenix) występującego w programie Murraya Franklina (Robert De Niro). Podczas niego mężczyźni kłócą się o to, co aktualnie dzieje się w Gotham. Atmosfera staje się coraz bardziej napięta i wkrótce dochodzi do wybuchu. Patrząc na tę scenę nie można się dziwić, że Joker zdobył kategorię wiekową R.

Fragment możecie zobaczyć tutaj.

https://streamable.com/wiu5c

Spoiler zawarty w scenie nie jest może jakiś bardzo istotny, ale jeśli unikacie wszelkich szczegółów jak ognia, to nie oglądajcie go. A jeśli nadal się wahacie, czy taka wersja największego przeciwnika Batmana do was przemawia, to być może właśnie to wideo was przekona. Tak czy inaczej, ostrzegamy przed spoilerami.

Polska premiera Jokera już 4 października.

Czytaj też: Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona

Źródło: comicbookmovie.com