Reklama
aplikuj.pl

Wyciekła gra Bethesdy. Ekskluzywny Starfield w 2018 roku?

starfield, bethesda

Starfield to nadchodząca produkcja Bethesdy. Tytuł powstaje bardzo długo, ale chyba właśnie po raz pierwszy możemy zobaczyć jak gra wygląda.

Bethesda długo każe nam czekać na Starfield. Teraz gra wyciekła i choć nie są to najnowsze zrzuty ekranu to jednak w końcu możemy coś z gry zobaczyć.

Zrzuty ekranu Starfield, które wyciekły

Poniżej prezentujemy trzy grafiki, które wyciekły z gry. Zbyt dużo nam one nie mówią, ale na pewno wiemy już, że dbać będzie trzeba o poziom tlenu, a lokacje (pojazdy?) w grze będą ogromne.

Użyjcie strzałek, aby przemieszczać się pomiędzy zrzutami ekranu

Czytaj też: GTA 3 na Nintendo Switch, ale Rockstarowi się to nie spodoba

Starfield v2018

Należy pamiętać, że powyższe zrzuty ekranu prawdopodobnie pochodzą z 2018 roku. Choć nawet w tej kwestii nie ma stuprocentowej pewności! Gra od tamtej pory mogła się znacząco zmienić. Wystarczy porównać sobie jak zmieniło się Gods and Monsters, które wyciekło jako wczesny build i zestawić grę z premierowym Immortals Fenyx Rising.

Kwestia ekskluzywności Starfield

Pamiętać musimy o niedawnym przejęciu Bethesdy przez Microsoft. Gra po tej transakcji może, ale nie musi stać się produkcją ekskluzywną dla konsoli Xbox Series oraz komputerów PC. Microsoft ma nie wtrącać się w działania Bethesdy, ale ciężko uwierzyć, że nie chciano by zdobyć nowej marki dla siebie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News