WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wyciekła ochrona ekranu na Galaxy A90

Samsung Galaxy A90 zapowiada się coraz ciekawiej. Firma może się bowiem zastosować na smartfon z bardzo wyjątkowym ekranem, który będzie zajmował praktycznie całą przednią obudowę.

Samsung może się także zdecydować na hybrydowy system aparatów, który łączy wysuwany mechanizm z obrotowym. Będzie to więc coś podobnego do tego, co widoczne jest w Oppo Find X. Przynajmniej na takie rozwiązanie wskazuje wiele wycieków.

Czytaj też: Galaxy Fold przyłapany w Geekbench

Galaxy A90, ekran Galaxy A90, ochrona ekranu Galaxy A90, wyświetlacz Galaxy A90, informacje Galaxy A90

Ekran może nie mieć żadnego wycięcia co potwierdza najnowszy przeciek z ochroną ekranu. Także zostało to potwierdzone przez mnóstwo wcześniejszych przecieków. Ramki będą praktycznie niewidoczne (1,2 mm) – jedynie ta dolna będzie tylko trochę większa (3,6 mm). Ekran może mieć 6,73 cala, czyli będzie bardzo duży.

Galaxy A90 nie będzie jednak posiadał topowej konfiguracji. Procesorem będzie najprawdopodobniej Snapdragon z serii 7xx – są jednak głosy mówiące o modelu 855, jednakże jest to mało prawdopodobne. Więcej informacji dowiemy się już niedługo – nie mamy wątpliwości, że w sieci regularnie będą pojawiały się przecieki na temat tego ciekawego smartfona.

Czytaj też: Sony Xperia XZ3 zawodzi w testach DxOMark

Źródło: Gizchina