WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wydajność Star Wars Jedi: Upadły Zakon na PS4 Pro – kolejni gracze opowiadają o grze

Poznaliśmy wydajność gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon na PlayStation 4 Pro. Gracz zdradził również co nieco o poziomie trudności.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon ma jutro swoją premierę. Produkcja początkowo była dość mocno promowana, ale w ostatnim czasie temat ucichł i nie otrzymujemy co rusz nowych informacji czy materiałów z rozgrywki. Widać, że twórcy chcą jak najwięcej ukryć do premiery gry, aby w jej dniu cieszyć się rozgrywką bez spoilerów (i przy okazji mieć powód do tłumaczenia, dlaczego trial na 10h nie działa akurat w przypadku tej gry).

Gracze jednak jak to gracze już wcześniej zdołali zdobyć swoje kopie, a na światło dzienne wychodzi coraz więcej informacji. Tym razem posiadacz PlayStation 4 Pro postanowił opowiedzieć co nieco o płynności gry. Okazuje się, że czekają na nas dwa tryby zabawy!

Pierwszy to ten skupiony na rozdzielczości – oferuje on zabawę w 30 fps ale przy bardzo dobrej grafice. Tryb „wydajność” to za to 60 klatek na sekundę, ale rozdzielczość 1080p. Czy rzeczywiście konsola radzi sobie z 60 klatkami? Jeśli wierzyć graczowi – tak, choć gdy wejdziemy na nowy teren/planetę – czuć spadek płynności na 3-5 sekund.

Gracze opowiedział też o samym poziomie trudności. Poinformował on, że przeszedł całą soulsborne’ową sagę, a w Bloodborne ma nawet platynowe trofeum. Mimo tego – Star Wars Jedi: Upadły zakon na poziomie trudnym sprawia, że gra nie daje mu chwili wytchnienia.

ŹRÓDŁO: wccftech