Reklama
aplikuj.pl

Tak wygląda nowy Genesis G70 na 2022 rok modelowy

wyglad-nowego-genesis-g70-2022

Razem z debiutem modelu Genesis G80, zapoznaliśmy się z nowym stylem południowokoreańskiej chińskiej marki, która dziś ujawniła oficjalne zdjęcia odświeżonego Genesis G70 na 2022 rok modelowy.

Luksusowe ramię Hyundaia kontynuuje również w modelu G70 atletyczny wygląd zewnętrzny, którego dodatkowo wzmacnia dwupoziomowymi, ostrymi reflektorami Quad Lamps, które podkreślają charakterystyczną osłonę chłodnicy Genesis. Ta również doczekała się odświeżenia – zyskała nowy kształt.

Z profilu G70 podkreślają dwie linie tuż nad progami i tuż pod oknami, nadając całości dodatkowego charakteru. Podobnie sprawa ma się z miejscem tuż za przednimi kołami – boczne wloty powietrza nadają modelowi wyższej wydajności.

Na tyle G70 otrzymuje również zestaw Quad Lamps oraz przyjemnie podkreśloną klapę bagażnika, która sprawia wrażenie, jakby zyskała spojler. Ciekawe dopełnienie dwóch owalnych końcówek wydechu i dyfuzora w kolorze nadwozia. Nie zabrakło też nowych felg.

Czytaj też: Premiera modelu Volkswagen Golf Variant i Alltrack 2021

Wewnątrz zmodernizowany Genesis G70 zyskał nowy 10,25-calowy system informacyjno-rozrywkowy, który wieńczy deskę rozdzielczą i obsługuje najnowsze aktualizacje oraz technologie na czele z ładowaniem bezprzewodowym. Ceny i układy napędowe pozostają tajemnicą, a premiera w Europie nastąpi pewnie w 2021 roku, choć ta w Korei będzie miała miejsce już za miesiąc.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News