Reklama
aplikuj.pl

Wygląd Realme 9 ujawniony. Obejrzyjcie nieoficjalne rendery

Wygląd Realme 9, wyciek Realme 9, realme 9, rendery realme 9

Zaprezentowane początkiem tego roku smartfony realme 8 doczekają się być może już niebawem następców, a wiemy to dzięki udostępnionym w sieci renderom, które ukazują smartfon z nowej serii – realme 9. Nie wiemy jednak, który model z tej rodziny odpowiada temu przedstawionemu na renderach, ale plotki wskazują po prostu na ten podstawowy realme 9.

Wygląd realme 9 ujawniony na renderach. Zobaczcie go w miętowej wersji

Oczekuje się, że nowa seria realme 9 zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku w Indiach, ale zanim to nastąpi, pewnie dowiemy się czegoś więcej o nadchodzących smartfonach w przeciekach takich, jak ten. Udostępnione rendery nie zdradzają nam wprawdzie aż tylu szczegółów, ale dzięki pewnym źródłom wiemy troszkę więcej o przedstawionym smartfonie, który może obsługiwać sieć 5G. Może, ale nie musi. Niemniej jednak, to pewne, że któryś model z nowej serii realme 9 może nam to zaoferować.

Czytaj też: Realme X9 Pro – możliwe, że poznaliśmy pełną specyfikację tego modelu

realme 9 jest wyposażony w przedni aparat, umieszczony po lewej stronie na samej górze w formie „dziurki”. Ramki wydają się dosyć cienkie, może z wyjątkiem tej dolnej. Co ciekawe, model ten przypomina z wyglądu realme 7 5G, który miał swoją premierę końcem 2020 roku, dlatego też na koniec przypomnimy sobie co nieco właśnie o tym starszym modelu.

Czytaj też: Spójrzcie na Realme Book. Nowy laptop na zdjęciu

Wracając jednak do naszego głównego bohatera, to rendery pokazują nam wyspę z czterema aparatami, z czego ten główny ponoć będzie bazował na 64-Mpx matrycy. Z boku można zauważyć skaner linii papilarnych, który służy również jako przycisk on/off, a na dole port USB typu C, wejście jack 3,5 mm oraz głośnik.

realme 7 5G – krótka specyfikacja

realme 7 5G o wymiarach 162.2 x 75.1 x 9.1 mm i wadze 195 gramów jest zasilany przez MediaTek Dimensity 800U 5G. Do tego otrzymał 6/8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Jego bateria jest dosyć spora, ponieważ oferuje pojemność 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 30 W, a nad całością sprawuje władzę Android 10 z nakładką graficzną Realme UI.

realme 7 5G

Czytaj też: Poznaliśmy pierwsze szczegóły specyfikacji składanego Oppo Find Fold

Smartfon ten jest wyposażony w 6,5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Na przodzie znalazł się przedni aparat o rozdzielczości 16 Mpx, a na tylnej wysepce konfiguracja czterech kamer, wyglądająca tak samo, jak w realme 9, ale z zauważalną różnicą w samej specyfikacji. W tym starszym modelu główny aparat ma bowiem 48 Mpx, czyli mniejszą rozdzielczość. Obok niego mamy jeszcze ultraszerokokątny 8 Mpx oraz aparat do zdjęć makro i czujnik głębi o rozdzielczości 2 Mpx. realme 7 5G również otrzymał skaner linii papilarnych na swojej bocznej krawędzi.