WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wyjątkowa płyta Gigabyte na 50. urodziny AMD

Wyjątkowa płyta Gigabyte na 50. urodziny AMD

Już wcześniej wiedzieliśmy, że AMD zagadnie swoich partnerów, aby ci przygotowali coś specjalnego na 50. rocznicę firmy i po złotym Radeonie od Sapphire, dotarła do nas informacja na temat wyjątkowej płyty Gigabyte.

Czytaj też: Wyjątkowy Radeon RX 590 od Sapphire na 50. rocznicę istnienia AMD

Oczywiście cała ta wyjątkowość jest zawarta tylko w tym, że model będzie dostępny w ograniczonej ilości i przez ograniczony czas z uwzględnieniem kilku dodatków, przypominających o wyjątkowym dla AMD roku. Dlatego też nazwana zapewne czymś w stylu Aorus X470 Gaming 7 WiFi 50th Anniversary nie podbije serc szaleńców, którzy liczą na jak najlepszą wydajność, a fanów firmy, którzy bez namysłu odpowiadają na pytanie „AMD, czy Intel” i „AMD, czy Nvidia”.

Możemy więc liczyć na specjalne pudełko ze złotymi akcentami oraz zmodyfikowaną płytę Aorus X470 Gaming 7 WiFi, która już teraz kosztuje zatrważające 1100 złotych. Przy dostępnych na ten moment fotkach trudno doszukać się najważniejszych zmian, ale jedno zdjęcie ukazuje świetnie podkreśloną wyjątkowość modelu na podświetlanym pasku na boku:

Czytaj też: Specyfikacja unikalnego procesora Ryzen 7 2700X 50th Anniversary

Źródło: TechPowerUp