Reklama

Wyjątkowe Porsche 911 od Singer do kupienia z drugiej ręki

Porsche 911 Singer, Singer Porsche, Porsche Singera do kupienia, Porsche Singer z drugiej ręki

Jeśli interesujecie się samochodami Porsche, to z pewnością słyszeliście nazwę firmy Stinger. Firmy, która sprawia, że klienci bez chwili zawahania są w stanie czekać lata na swoje zamówienie.

Nic jednak dziwnego, bo zmodernizowane Porsche 911 przez firmę Singer są dość popularne. Jeśli sami ostrzyliście ząbki na jeden z egzemplarzy, to właśnie możecie go zgarnąć i to od ręki… o ile macie pokaźną sumę w kieszeni.

Jeden z samochodów z serii Reimagined Singera, a dokładniej mówiąc, model Pfaff Commission właśnie pojawił się na sprzedaż u dealera w Mount Royal w Quebecu. Pierwotnie został zakupiony przez Pfaff Automotive, firmę w Ontario i przejechał zaledwie 595 kilometrów, odkąd opuścił fabrykę Singera w południowej Kalifornii (via Road and Track).

Podobnie jak wszystkie 911 zaprojektowane przez Singera, Pfaff Commission to 911 z 964. generacji, która został poddana procesowi renowacji oraz modernizacji z myślą o najwyższym standardzie. Panele nadwozia są zupełnie nowe, podobnie jak 4-litrowy silnik typu bokser, zawieszenie, hamulce i wnętrze. Wszystko, co widzimy, zostało wykonane ręcznie z najwyższą precyzją.

Czytaj też: 1239-konna Toyota Supra szaleje na niemieckiej autostradzie

Zmodernizowane przez Singera modele Porsche 911 sprzedają nowe za około pół miliona dolarów i łatwo zrozumieć, dlaczego. Ten egzemplarz z drugiej ręki jest tym samym do zdobycia za około jeden miliard dolarów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News