Xiaomi Mi 11 Ultra dostanie potężny aparat Samsunga

Xiaomi Mi 11 Ultra będzie pierwszym smartfonem, który dostanie nowy aparat Samsung ISOCELL GN2. Wyróżnia go bardzo duży sensor.

Samsung ISOCELL GN2 zaskakuje rozmiarem sensora

Sensor ISOCELL GN2 Samsunga to przede wszystkim rozmiar – 1/1.12″ to jak na razie smartfonowy rekord. Do tej pory największy sensor miał rozmiar 1/1.28″. Mamy więc tutaj spory skok.

Czytaj też: Oppo pokazuje szybkie ładowarki i rozwiązania sieci 5G

Bazowa rozdzielczość zdjęć wykonana za jego pomocą to 50 Mpix, choć będzie też możliwość skalowania ich do nawet 100 Mpix. Mamy tu również technologię Dual Pixel Pro zapewniającą celne i szybkie działanie autofocusu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Sensor pozwoli na nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD i maksymalnie 480 klatkach na sekundę oraz 4K w maksymalnie 120 klatkach.

Czytaj też: Nowa Motorola moto e7 power oferuje pojemną baterię w atrakcyjnej cenie

Xiaomi Mi 11 Ultra stał się właśnie jeszcze ciekawszy

Wiedzieliśmy, że Mi 11 Ultra będzie fotograficzną bestią. Ale teraz stał się jeszcze ciekawszy, bo to on będzie pierwszym smartfonem, który dostanie sensor Samsung ISOCELL GN2.

Czytaj też: Xiaomi Mi 11 Ultra to czyste szaleństwo

Obok niego dostaniemy aparat szerokokątny o rozdzielczości 48 Mpix oraz dwa teleobiektywy o rozdzielczości 48 Mpix (tradycyjny i peryskopowy).

Cały czas mamy nadzieję, że Mi 11 Ultra nie będziemy zachwycać się na wyrost i tym razem smartfon pojawi się w Europie.