Reklama
aplikuj.pl

Yeston GeForce RTX 3070 Sakura Hitomi, czyli coś dla fanów bieli

Yeston GeForce RTX 3070 Sakura Hitomi, RTX 3070 Sakura Hitomi

Jeśli poszukujecie idealnej karty graficznej do swojego subtelnego zestawu okraszonego głównie bielą, to Yeston GeForce RTX 3070 Sakura Hitomi nada się do niego w sam raz.

Yeston GeForce RTX 3070 Sakura Hitomi

Firma Yeston oficjalnie ujawniła teraz model GeForce RTX 3070 Sakura Hitomi, który może pochwalić się o 45 MHz więcej pod kątem zegara Boost, który sięga 1770 MHz. Całość zasila para 8-pinowowych złączy zasilania, podczas gdy wyjścia wideo sprowadzają się do pojedynczego wyjścia HDMI i potrójnego DisplayPort.

Czytaj też: Najlepsze peryferia 2020 roku, czyli co zachwyciło mnie w dobie pandemii
Czytaj też: Najlepsze planszówki 2020 roku, w jakie zagrałem
Czytaj też: GeForce RTX 3080 Ti potwierdzone przez ASUSa

Karta graficzna jest wyposażona w chłodzenie z trzema wentylatorami z 9 łopatkami w kształcie płatków róż i zajmuje 2,5 slota PCIe. Najważniejsze w modelu GeForce RTX 3070 Sakura Hitomi sprowadza się do samego designu, w którym dominuje kolor biały z fioletowymi i niebieskimi akcentami. Sam laminat tego cacka jest kluczowy, ponieważ sprowadza się do niestandardowej białej formy.

Czytaj też: Ile wynosi obecnie rekordowa wydajność paneli słonecznych?
Czytaj też: Konsola WowCube przenosi granie do kolejnego wymiaru
Czytaj też:
Plan MSI na braki Radeonów RX 6000

Całość dopełnia wyjątkowy backplate, na którym pojawił się motyw waifu z anime wytrawiony za pomocą lasera. GeForce RTX 3070 Sakura Hitomi trafi do sprzedaży 2 stycznia 2021 roku w limitowanej liczbie i choć będzie dostępna wyłącznie na rynku Azji i Pacyfiku, może być wysyłana do Stanów Zjednoczonych i UE za pośrednictwem sklepów internetowych.