Reklama

Kim jest Yorinobu Arasaka w Cyberpunk 2077?

cyberpunk 2077, cd projekt red

Poznaliśmy kilka informacji na temat kolejnego bohatera Cyberpunk 2077. Kim jest Yorinobu?

CD Projekt RED po serii większych informacji o grze powraca do znanego modelu prezentowania produkcji. Jakiś czas temu publikowano co kilka dni informacje o gangach, które zapełnią Night City. Tym razem w podobny sposób prezentowani są bohaterowie produkcji.

Przyznam, że dzięki tym prostym informacjom świat gry jakoś znacząco rośnie mi w oczach. Bo dotychczas myślałem, że będzie to historia – my z Jackiem i wielkie miasto pełne ludzi. A tu proszę, będą bohaterowie z krwi i kości jak w Wiedźminie.

Czytaj też: Skull and Bones powstaje od początku, ale teraz brzmi fajnie

Wracając jednak do pytania… Kim jest Yorinobu Arasaka? CD Projekt Red tłumaczy iż „jest najmłodszym i jedynym żyjącym synem Saburo Arasaki, a zarazem dziedzicem jego imperium. Yorinobu w wielu kwestiach nie podziela opinii swojego ojca — do tego stopnia, że postanowił zerwać z nim kontakt i zniszczyć dzieło jego życia. Wkrótce jednak zdał sobie sprawę, że nie da się zachwiać potęgi korporacyjnego giganta… a przynajmniej nie od zewnątrz.”

Opis nie tłumaczy zatem czy mamy do czynienia z postacią poboczną czy może kimś ważniejszym. Biorąc pod uwagę rozmach produkcji – nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, iż „status” Yorinobu będzie dla nas zależny od tego jak pokierujemy z nim relacje.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News