WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Z tą gofrownicą każda mama pozwoli na zabawę jedzeniem

Z tą gofrownicą każda mama pozwoli na zabawę jedzeniem

Jako że śniadanie jest uznawane za najważniejszy posiłek dnia, twórcy tej ciekawej gofrownicy chcieli też zadbać o to, żeby był najbardziej rozrywkowy.

Umówmy się, że tradycyjnym gofrem niespecjalnie się zabawimy. Ani tu ułożyć z niego jakiegoś ciekawego kształtu, ani ustawić pod jakimś kątem… chyba że zadowala Was zwyczajna wieża. Rozwiązanie? Nie jeden duży, a wiele małych goferków w kształcie klocków.

To bowiem tak naprawdę zapewnia omawiany gadżet – gofrownicę z wytłoczeniami, które umożliwiają wypiekanie prostych klocków z tradycyjnego ciasta. Sam proces pieczenia jest identyczny, jak w przypadku tradycyjnej gofrownicy, ale jego owoc przyjmuje znacznie bardziej „zabawowy charakter”.

Czytaj też: Zapomnijcie o wywoływaniu zdjęć z Polaroid Now

Z prostokątnych klocków z wypustkami i dziurkami możemy bowiem bawić się w ciastowych architektów przy stole, serwując sobie możliwie najlepsze podanie.

Cena za taką przyjemność? 50$, ale uważajcie z ich wydaniem, ponieważ na stronie na Kickstarterze (gdzie projekt został ufundowany) widnieje informacja, że w tym momencie firma będzie realizować dostawy tylko do krajów, w których standardem jest określona wtyczka do sieci energetycznej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News