Z tą gofrownicą każda mama pozwoli na zabawę jedzeniem

ciekawa gofrownica, pomysł na gofry, klocki gofry, klockowa gofrownica, kickstarter gofrownica

Jako że śniadanie jest uznawane za najważniejszy posiłek dnia, twórcy tej ciekawej gofrownicy chcieli też zadbać o to, żeby był najbardziej rozrywkowy.

Umówmy się, że tradycyjnym gofrem niespecjalnie się zabawimy. Ani tu ułożyć z niego jakiegoś ciekawego kształtu, ani ustawić pod jakimś kątem… chyba że zadowala Was zwyczajna wieża. Rozwiązanie? Nie jeden duży, a wiele małych goferków w kształcie klocków.

To bowiem tak naprawdę zapewnia omawiany gadżet – gofrownicę z wytłoczeniami, które umożliwiają wypiekanie prostych klocków z tradycyjnego ciasta. Sam proces pieczenia jest identyczny, jak w przypadku tradycyjnej gofrownicy, ale jego owoc przyjmuje znacznie bardziej “zabawowy charakter”.

Czytaj też: Zapomnijcie o wywoływaniu zdjęć z Polaroid Now

Z prostokątnych klocków z wypustkami i dziurkami możemy bowiem bawić się w ciastowych architektów przy stole, serwując sobie możliwie najlepsze podanie.

Cena za taką przyjemność? 50$, ale uważajcie z ich wydaniem, ponieważ na stronie na Kickstarterze (gdzie projekt został ufundowany) widnieje informacja, że w tym momencie firma będzie realizować dostawy tylko do krajów, w których standardem jest określona wtyczka do sieci energetycznej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News