Reklama
aplikuj.pl

Zabawa w chowanego – Sekielski prezentuje zwiastun kontynuacji Tylko nie mów nikomu

Zabawa w chowanego zwiastun, Zabawa w chowanego Tomasz Siekielksi, bracia Siekielscy Zabawa w chowanego, Zabawa w chowanego premiera, Zabawa w chowanego gdzie obejrzeć

W zadebiutował zwiastun dokumentalnego filmu Zabawa w chowanego braci Sekielskich. Kontynuacja Tylko nie mów nikomu znów opowie o pedofilii w Kościele.

Czytaj też: Kina plenerowe i powrót filmowców na plany – od kiedy?

Tylko nie mów nikomu to głośny dokument z 2019 roku w reżyserii Tomasza Sekielskiego. Film opowiadał o pedofilii w polskim Kościele i ukrywaniu przez trierarchów kościelnych postępków księży. Dokument podejmował kwestie odpowiedzialności przedstawiając sprawy nowe i te sprzed kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat. Film został opublikowany na YouTube, gdzie cały czas można go obejrzeć zupełnie za darmo.

Kontynuacja pod tytułem Zabawa w chowanego miała mieć premierę w styczniu tego roku. Potem premierę przełożono na marzec, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców. Od tamtej pory film pozostawał w zawieszeniu aż do dzisiaj. Tomasz Sekielski oprócz zwiastuna ogłosił datę premiery dokumentu.

W Zabawie w chowanego nadal poruszana będzie tematyka pedofilii w Kościele. Zobaczcie co twórcy dla nas przygotowali.

Premierę ustalono na 16 maja 2020 roku na godzinę 10:00. Tak jak w przypadku pierwszej części film ukaże się na YouTube i będzie można obejrzeć go za darmo.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News