Reklama

Zapowiedź Buick Envision Plus. Zapomnijcie o SUVie Envision GX

Zapowiedź Buick Envision Plus, apomnijcie o SUVie Envision GX, Buick Envision Plus,

Dostaliśmy właśnie w swoje łapki zapowiedź Buick Envision Plus, czyli średniej wielkości SUVa z trzema rzędami siedzeń, który w pełni zadebiutuje już w tym miesiącu podczas Auto Shanghai.

Wielka zapowiedź Buick Envision Plus

Do tej pory spodziewaliśmy się, że ten model zadebiutuje pod nazwą Envision GX, ale najwidoczniej coś tu się zmieniło i ten ponoć globalnie dostępny SUV trafi na rynek, jako Buick Envision Plus. Zapowiedź tego modelu pokazała nam jego długą kabinę, jak to na trzyrzędową opcję przystało, krótką na jego tle maskę, relingi dachowe, mały spojler na klapie bagażnika i poziome światła.

Czytaj też: Poznaliśmy zasięg Mercedesa EQS na jednym ładowaniu w najlepszej wersji

Sam zwiastun widzicie powyżej, a poniżej możecie spojrzeć na przecieki z zeszłego miesiąca. Firma oficjalnie potwierdziła, że Envision Plus bazuje na globalnej platformie SUV klasy premium GM, a jego wydłużony rozstaw osi wynoszący 2833 milimetrów „zapewnia przestronną i luksusową kabinę”. Jak ta się prezentuje? Poznamy to już 18 kwietnia tego roku

Czytaj też: Mercedes GLC nowej generacji na renderach. SUV sięgnie po Klasę C

Buick potwierdził, że Envision będzie miał najbardziej zaawansowaną architekturę elektryczną GM, całkowicie nowy układ napędowy, najnowszy system łączności Buick eConnect i wiodące w branży inteligentne technologie jazdy. Model zyska zupełnie nowy układ napędowy, ale liczymy na 240-konny turbodoładowany silnik o pojemności 2 litrów.