WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź Ghost Recon Breakpoint – fikcyjny świat wypełniony dronami czeka

Zapowiedź Ghost Recon Breakpoint ujawniła nam tytuł, który bezpiecznie rozwija serię. Co tym razem wymyślił Ubisoft w swojej grze?

Wpierw mieliśmy dziwną stronę internetową, która prezentowała tajemniczą reklamę firmy Skell. Następnie pojawiło się zaproszenie na pokaz tejże firmy, który odbędzie się 9 maja. Dzień ten nadszedł i… okazało sie, że mamy nowe Ghost Recon! Ghost Recon Wildlands 2 Breakpoint ponownie pozwoli nam bawić się w pojedynkę lub kooperacji i zwalczać nasze cele w oryginalnych miejscówkach.

Czytaj też: EA uczy się na błędach – od teraz produkcje AAA będą testowane jak gry mobilne

Muszę przyznać, że materiały wideo, które zaprezentowano do tej pory wskazują na bardzo bezpieczną kontynuację. Gra oprócz tego, że wygląda lepiej po względem grafiki jest dość podobna do poprzedniczki w swoich założeniach, jak i mechanikach. Kim jednak jestem, żeby to oceniać skoro sam z niecierpliwością czekam na takie same odsłony Assassin’s Creed. Rozumiem więc, co czują fani i Ci już teraz są zachwyceni, że dostają więcej tego samego.

Pojawił się również materiał z rozgrywki, który pozwoli Wam określić czy to jest tytuł dla Was. Gra znów będzie możliwa do ukończenia w pojedynkę lub w kooperacji z innymi graczami. Twórcy podobno przyłożyli się do fabularnej części gry. Ponad 1000 pracowników Ubisoftu przygotowało setki filmików przerywnikowych, które mają bardziej „ufilmowić” rozgrywkę.

Ghost Recon Breakpoint dostępne będzie w kilku edycjach. Konkretnie mówimy tutaj o czterech wersjach gry, które różnią się głównie tym, że droższe mają więcej dodatków oraz kilka gadżetów związanych z produkcją.

Ghost Recon Breakpoint trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 w dniu 4 października. Zamówienia przedpremierowe ruszył już teraz. Tytuł w wersji PC dostępny będzie na platformie UPLAY oraz Epic Games Store.

Czytaj też: Start CD Projekt Red Store – figurki, koszulki i pluszaki od polskiego studia

Źródło: wccftech.com