Zapowiedź Oppo K9. Mamy oficjalne zdjęcia i plotki na temat smartfona

Zapowiedź Oppo K9, oficjalne zdjęcia i plotki na temat Oppo K9, zdjęcia Oppo K9,

Firma Oppo zapowiedziała nowy smartfon Oppo K9 za pośrednictwem plakatu opublikowanego na Weibo. Znamy także datę premiery, która odbędzie się w Chinach.

Zwiastun nowego smartfonu Oppo K9 w wydaniu serbrno-szarym przedstawia potrójną konfigurację aparatu 64 MP i napis “09-K Super Performance” na plecach. Dodatkowo firma Oppo ujawniła, że ta nadchodząca nowość, będzie oferować standard ładowania Flash Charge z mocą 65W.

Czytaj też: Nowy gamingowy smartfon Redmi będzie częścią serii K40

Zostając przy kwestii baterii, Oppo wspomniało, że urządzenie będzie działać przez dwie godziny, po zaledwie pięciominutowym ładowaniu przy włączonym czarnym motywie. Wprawdzie tłumaczenie z języka chińskiego nie mówi nam tego jasno, ale domyślamy się, że właśnie o to chodzi.

Czytaj też: Certyfikat ujawnia nowe informacje o Galaxy Z Fold3 Samsunga

Spekuluje się (via MyFixGuide), że skoro nowy Oppo K9 ma być topowym modelem serii Oppo K, to można spodziewać się po nim układu z poziomu sub-flagowca takiego jak Snapdragon 870 lub Dimensity 1100. Firma Oppo ma zaprezentować swój nowy smartfon Oppo K9 6 maja 2021 roku o 15:00 czasu lokalnego w Chinach.