WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź Xbox One S All-Digital Edition – cena, specyfikacja oraz skład zestawu

Zapowiedź Xbox One S All-Digital Edition odbyła się podczas Xbox Inside. Co wiemy o nowym sprzęcie Microsoftu?

Microsoft miał masę wycieków i praktycznie całą konsolę poznaliśmy jeszcze przed oficjalną zapowiedzią. Teraz jednak mamy „pewniaki” i… jedna rzecz nie pokrywa sie z plotkami. Czym jest nowa konsola Microsoftu i kto powinien się nią zainteresować? Oto najważniejsze informacje o tym urządzeniu.

Czytaj też: Producentka anulowanej gry Star Wars zdziwiona zachowaniem EA i ich nagłej miłości do gier single-player

Xbox One S All-Digital Edition to sprzęt przeznaczony dla graczy, którzy nie kupują już płyt. Sam jakiś czas temu przerzuciłem się na wersje cyfrowe gier, będąc w pełni świadom tego, że raczej je tylko z nich korzystam, a nie są one naprawdę moje. Nie przeszkadza mi to jednak, bo praktycznie nie wracam do starych tytułów, a gdy jeszcze nie muszę wstawać z kanapy, aby zmienić płytę – poezja. No i jako posiadacz PlayStation 4 FAT nie słyszę części hałasu, który potrafi wydawać ten odrzutowiec, zawsze odpada mielenie płyty przez napęd…

Jeśli tak jak ja nie używacie już płyt to właśnie dla Was jest nowy sprzęt Microsoftu. To to samo urządzenie co Xbox One S, tylko nieposiadające napędu.

https://youtu.be/yBDSMNE3_oQ

Zestaw z Xbox One S All-Digital Edition zawierać będzie konsolę z dyskiem 1 TB oraz zainstalowane gry Sea of Thieves, Forza Horizon 3 oraz Minecraft. W pudełku odnajdziemy również kod na trzy miesiące dostępu do usługi Game Pass za jednego dolara. Moim zdaniem gry trochę zawodzą. Nie rozumiem dlaczego dorzucana jest stara Forza Horizon, a do tego względnie tani Minecraft. Nie ma co jednak aż tak narzekać – Game Pass daje dostęp do ogromnej biblioteki gier.

Przed premierą mówiono, że dzięki braku napędu uda się zmniejszyć cenę o 100 dolarów. Niektórzy mówili nawet o $150. Okazuje się jednak, że cena jest mniejsza tylko o 50 dolarów, co sprawiło, że sprzęt z miejsca otrzymał skrót Xbox SAD. Gracze argumentują, że przecież w takiej cenie można już było kupić zwykłego Xboksa One S. Zdaje się jednak, że nikt nie zauważył pewnej informacji. Cena nowego Xboksa One S All-Digital Edition zawsze będzie mniejsza od zwykłej One S’ki. Oferty promocyjne będą zatem oferowały sprzęt w jeszcze niższej cenie.

Czytaj też: Analityk o tym, czego potrzebuje Google Stadia do sukcesu

Źródło: wccftech.com