WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zaskakująca popularność The Elder Scrolls: Blades we wczesnym dostępie

Zaskakująca popularność The Elder Scrolls: Blades we wczesnym dostępie

Przed tygodniem informowałem Was o oficjalnym starcie testów beta gry Bethesdy w świecie The Elder Scrolls na telefonach z systemem Android, ale tym razem mam dla Was ciekawe informacje o popularności tego tytułu na telefonach z podgryzionym jabłuszkiem, napędzanych systemem iOS.

Warto przypomnieć, że pierwotnie The Elder Scrolls: Blades trafiły do wczesnego dostępu w ostatnim miesiącu i to wtedy rozpoczęła się jego przygoda na rynku. Dziś okazało się, że tylko użytkownicy iOS’a pobrali ją już ponad milion razy, z czego 43% pobrań przypada na graczy ze Stanów Zjednoczonych, o czym możemy przeczytać w Sensor Tower. Niestety w tej statystyce pominięto graczy z Androida… i to w sumie wszystko, co chciałem Wam przekazać.

Na sam koniec mogę przypomnieć, że The Elder Scrolls: Blades jest mobilną (darmową) odsłoną popularnej serii gier RPG Bethesdy, która wyciąga z nich to, co najlepsze, a mianowicie eksploracje. Na swojej drodze gracze wpadną w wir pojedynków 1 na 1 w licznych lochach, ale najpierw muszą stworzyć swoją postać. Na całe szczęście Bethesda zapewniła też dodatkowe aktywności w grze, a mowa dokładnie o przyjmowaniu misji, odbudowywaniu swojego miasta i odkrywaniu pewnej starożytnej tajemnicy. Nie zabrakło też trybu bezkresnej podróży w ramach Otchłani w niekończącym się lochu.

Czytaj też: Twórca modyfikacji do Wiedźmina 3 zasilił szeregi CD Projekt Red

Źródło: Wccftech