Reklama

Spójrzcie na bazowy model Ford Maverick w testach

bazowy model Ford Maverick w testach, testy Ford Maverick, model Ford Maverick, testy modelu Ford Maverick

Tym razem zdjęcia szpiegowskie pokazują bazowy model Ford Maverick w testach, czyli nadchodzącego pickupa, który będzie dostępny w szerokiej gamie poziomów wyposażenia. Tutaj przykładowo występuje z napędem na przednią oś.

Zdjęcia modelu Ford Maverick w testach

Od ostatnich kilkunastu dni Ford Maverick powrócił w światło reflektorów tylko i wyłącznie przez plotki, a w nich, jak to zwykle w świecie samochodów bywa, jest sporo prawdy. Pogłoski o tym kompaktowym pickupie Forda sięgają tak naprawdę co najmniej połowy 2018 roku, ale dopiero od kilku miesięcy model pokazuje się nieoficjalnie w testach, a jego produkcja ruszy w USA już w lipcu.

Czytaj też: Odświeżony Ford Fiesta Active na zdjęciach

Ten ewidentnie bazowy model Ford Maverick sięgnął po halogenowe światła, zderzaki z niepomalowanego plastiku, czy stalowe koła z cienkimi oponami. Względem innych egzemplarzy dostrzeżonych w testach ten dokładnie nie posiada mechanizmu różnicowego na tyle, gdzie znalazło się tylne zawieszenie z belką skrętną.

Czytaj też: Kupujcie do 2022 roku albo się żegnajcie z Fordem Mondeo

Tego typu podstawowy Ford Maverick będzie kosztował poniżej 200000 dolarów. Zapewni przy tym tę samą platformę, której Ford używa w Bronco Sport i Escape. Podobno dostanie też ich silniki, co oznacza, że ​​kupujący będą mogli sięgnąć po turbodoładowany trzycylindrowy 1,5-litrowy silnik o mocy 180 koni mechanicznych i 240 Nm momentu obrotowego lub czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o pojemności 2,0 litra i mocy 250 KM i 373 Nm.