Reklama
aplikuj.pl

Debiut już wkrótce, ale przed tym obejrzyjcie zdjęcia Hyundai Kona N

zdjęcia Hyundai Kona N, Hyundai Kona N, Hyundai Kona N 2022

Czekacie na premierę modelu Hyundai Kona N? Jeśli tak, to poczekacie zapewne jeszcze kilka tygodni, ale na osłodę tego oczekiwania mamy dla Was świeże zdjęcia Hyundai Kona N 2022.

Zdjęcia Hyundai Kona N 2022

Jest to dosyć wyjątkowy zestaw zdjęć, jako że najpewniej przedstawia oficjalną sesję zdjęciową producenta w Niemczech. Ten sportowy crossover nie posiadał bowiem ani grama kamuflażu, a gdyby to Was nie przekonywało, towarzyszył mu specjalny filmowy samochód Audi Q7 oraz kilkuosobowa ekipa.

Czytaj też: Zwiastun Hyundai Alcazar. Czekacie na nowego 7-miejscowego SUVa?

Według informacji od magazynu Evo pod maską Kona N znajduje się ten sam 2,0-litrowy silnik Theta, który trafił do modelu i30 N i to w tej samej konfiguracji, oferując moc rzędu 281 koni mechanicznych oraz moment obrotowy na poziomie 391,8 Nm.

Czytaj też: 11 siedzeń i wygląd statku kosmicznego, czyli premiera Hyundai Staria Minivan

Ta jednostka jest zaprzężona do ośmiobiegowej dwusprzęgłowej skrzyni, napędzającej przednie koła we współpracy ze sterowanym elektronicznie mechanizmem różnicowy o ograniczonym poślizgu. Gdyby tego było mało, Hyundai Kona N otrzyma również układ kierowniczy i dostrojone amortyzatory z mniejszych hot-hatchbacków z gamy N.