Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun Hyundai Alcazar. Czekacie na nowego 7-miejscowego SUVa?

Zwiastun Hyundai Alcazar, Hyundai Alcazar,

Hyundai nieoczekiwanie ujawnił nowy model, który nadchodzi na rynek wielkimi krokami. Zwiastun Hyundai Alcazar pokazuje już to, czego możemy oczekiwać to tym wielkim SUVie.

Co pokazuje zwiastun Hyundai Alcazar?

SUVów najwidoczniej nigdy za wiele, co pokazuje nadchodzący model Alcazar, będący poniekąd trzyrzędową wersją modelu Creta w wersji z sześcioma i siedmioma siedzeniami. Trzy grafiki jasno pokazują, że nowy SUV nie odchodzi za daleko od pierwowzoru… przynajmniej jeśli idzie o przednią część.

Czytaj też: 11 siedzeń i wygląd statku kosmicznego, czyli premiera Hyundai Staria Minivan

Aby pomieścić trzeci rząd, Hyundai rozciągnął cały tył, gdzie znalazła się m.in. duża ćwiartka szyby za tą tylną. Dodatkowo znalazły się tam również większe tylne światła, które mają teraz wzór w kształcie litery C, a trzecie światło stop zostało doczepione do spojlera montowanego na dachu.

Wnętrze wersji sześcioosobowej możecie podejrzeć powyżej. Ten szkic zdradza, że dostęp do trzeciego rzędu można zapewnić tylko poprzez złożenie tego środkowego. Po stronie wydajności oczekujemy, że nowy Hyundai Alcazar zyska te same układy napędowe, co jego „dawca”, co oznacza obecność m.in. podstawowego 1,5-litrowego silnika o mocy 115 KM i momencie obrotowym rzędu 144 Nm.

Czytaj też: Hyundai pokazał nadwozie Kona N 2022

SUV Hyundai Alcazar zostanie w pełni ujawniony 6 kwietnia, zanim trafi do sprzedaży w Indiach jeszcze w tym roku. Z czasem powinien też zadebiutować na pozostałych rynkach.