Zdjęcia Ioniq 5 na drogach publicznych. Popremierowe rozczarowanie?

Zdjęcia Ioniq 5 na drogach publicznych, Zdjęcia Ioniq 5, Ioniq 5

Wczoraj miała miejsce wielka premiera Hyundaia Ioniq 5, a dziś możemy podejrzeć zdjęcia Ioniq 5, ukazujące ten elektryczny model w rzeczywistości.

Zdjęcia Ioniq 5 w rzeczywistości

Nie ma rzeczy brzydkich, a tylko są te, nad którymi najpierw fotograf, a potem grafik nie przysiadł wystarczająco długo. Chociaż więc Ioniq 5 na promocyjnych fotkach wyglądał świetnie, to w szarej codzienności ten elektryczny SUV na bazie projektu 45 Concept i platformie E-GMP może wyglądać nieco… mniej imponująco.

Czytaj też: Malutki crossover Hyundai AX-1 wyszpiegowany po raz pierwszy
Czytaj też: Bezzałogowy Hyundai Tiger X-1, to terenowy samochód przyszłości
Czytaj też: Powstał robot Hyundaia do obsługi klientów

Jak jednak jest w rzeczywistości? Możecie to podejrzeć wyżej po raz pierwszy w historii, bo te zdjęcia są pierwszymi, które pokazują Ioniq 5 w jego finalnej wersji bez grama kamuflażu. Niestety mamy do obejrzenia tylko jego nadwozie i jest to widok dosyć… ciekawy.

Czytaj też: Poznaliśmy napęd Hyundai Kona N 2022
Czytaj też: Obejrzyjcie Hyundai Kona N 2021 w akcji
Czytaj też:
Światła Tucson 2021 pod lupą. Hyundai tłumaczy ich tajemnicę

Nie ma co ukrywać, że na swoich promocyjnych fotkach Hyundai Ioniq 5 sprawiał wrażenie futurystycznego wręcz SUVa, który przyciągał swoimi uwydatnionymi kształtami, a tutaj… no cóż, brakuje mu tego samego charakteru, którego widać wyłącznie w samych felgach. Może to przez ten lakier? Oświetlenie? Niestety nawet same retro-światła nie wyglądają tak, jak na materiałach promocyjnych.