Reklama
aplikuj.pl

Pierwsze zdjęcia Lexusa NX nowej generacji

Lexusa NX nowej generacji, Lexus NX nowej generacji, zdjęcia Lexusa NX nowej generacji

Lexus NX w swojej obecnej formie jest już z nami od 2014 roku, podczas gdy ostatnie odświeżenie zaliczył trzy lata temu. Teraz z kolei możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia Lexusa NX nowej generacji.

Zdjęcia Lexusa NX nowej generacji

Jako mały luksusowy crossover, Lexus NX pomimo swojego wieku nadal sprzedaje się bardzo dobrze, ale wchodząc w nową generację zapewni sobie jeszcze wyższą atrakcyjność. Niestety pierwsze zdjęcia Lexusa NX w nowej formie przedstawiają go w solidnym kamuflażu i pomysłowo rozmieszczonych panelach.

Czytaj też: Lexus dla Mikołaja, czyli HX Sleigh
Czytaj też: Toyota wyciąga rękę do wegetarian razem z Lexusem
Czytaj też: Lexus LFA kontra Audi R8 w walce wolnossacych V10

Dlatego jedyne z profilu Lexus NX nowej generacji pokazuje nieco więcej, jednoznacznie wskazując, że będzie miał spójny ogólny kształt i proporcje. Przede wszystkim mowa tutaj o ostro złamanemu słupku D na szybie bocznej, podobnej przedniej konsoli oraz delikatnie wystających spod kamuflażu liniach nadwozia.

Te cechy wskazują, że Lexus NX nowej generacji będzie ewolucją, a nie rewolucją zewnętrznego wyglądu. Liczymy tym samym na bardziej nowoczesne, mniejsze światła z przodu i z tyłu oraz charakterystyczną wrzecionową osłonę chłodnicy Lexusa.

Czytaj też: Elektryczna przyszłość Lexusa doczekała się zwiastuna, czyli DIRECT4
Czytaj też: Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć
Czytaj też: Nowa Toyota C-HR GR Sport dla Europy

Bardziej znaczące zmiany powinny znaleźć się wewnątrz na czele z centralnym, dużym ekranem dotykowym, który może osiągnąć rozmiar 14 cali. Pod nadwoziem z kolei spodziewamy się ulepszonej wersji platformy Toyota TNGA-K, a samej premiery jeszcze w tym roku.