Reklama
aplikuj.pl

Co pokazują zdjęcia szpiegowskie BMW M4 CSL? Nowość nadchodzi

zdjęcia szpiegowskie BMW M4 CSL, BMW M4 CSL, zdjęcia BMW M4 CSL, BMW M4 CSL 2023

Nadchodzące BMW M4 CSL 2023, to swoista odpowiedź na wysoką wagę nowego BMW M4 i ukłon w stronę purystów, którzy docenią również skrzynię manualną i napęd na tylne koła.

Zdjęcia szpiegowskie BMW M4 CSL 2023

To BMW M4 CSL ponoć trafi do produkcji w lipcu 2022 roku w nakładzie 1000 egzemplarzy, co wskazuje na premierę na 2023 rok modelowy. Ten model będzie oczywiście korzystał z wszystkiego, co inżynierowie BMW tchnęli w M4 nowej generacji, ale względem podstawowego wariantu, czy M4 Competition, wydanie CSL skupi się na utracie wagi.

Czytaj też: Spójrzcie na elektryczne BMW iX1 w testach

Jak pokazują te zdjęcia szpiegowskie BMW M4 CSL 2023, przednia część tego coupe wydaje się praktycznie identyczna, jak w przypadku M4, ale różnicę widać w znacznie większym przednim splitterze oraz większego spojlera i dyfuzora na tyle. Oszczędność wagi jest obecnie tajemnicą, ale w grę wejdą oczywiście szerzej stosowane lekkie materiały.

Czytaj też: Pożegnanie BMW M2. To najpewniej najmocniejsze M2 Competition w historii

Model BMW M4 CSL 2023 będzie szczycił się napędem na tył i sześciobiegowym manualem, aby zadowolić każdego kierowcę. Firma może nie tylko wyeliminować kilka elementów nastawionych na wygląd, aby jeszcze bardziej ograniczyć wagę, ale też zwiększyć moc sześciocylindrowego silnika rzędowego z podwójnym turbodoładowaniem powyżej 510 koni mechanicznych.