Reklama
aplikuj.pl

Ta zmiana w The Crew 2 wywoła śmiech u pecetowców

the crew 2

The Crew 2 otrzymało nową aktualizację. Produkcja jest gotowa do zapewnienia atrakcji przez całe wakacje, ale gracze konsolowi również otrzymują coś specjalnego. Czego doczekano się na PlayStation 5 i Xbox Series X?

The Crew 2 Sezon 6 Epizod 1 – będzie się działo

Następna aktualizacja The Crew 2 Sezon 6 Epizod 1: Dominion Forsberg będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy The Crew 2 już od dzisiaj. W tym sezonie będą 2 epizody z tematycznymi parkami motorowymi dostępnymi w otwartym świecie. W każdym z nich będziecie mogli się sprawdzić w zupełnie nowych zawodach skupionych na precyzji jazdy. W pierwszym epizodzie pojawią się też nowe pojazdy, przedmioty kosmetyczne, LIVE Summitsy i świeży Motorpass.

Czytaj też: Nowy remake Fallout New Vegas jest słaby i powiem Wam dlaczego

Jakby tego było mało, to w Sezonie 6 pojawią się też zmiany graficzne (60 klatek na sekundę, puch, SSS, gradacja kolorów, pogoda) i rozgrywki (prowadzenie, przyczepność, playlisty PvP), które mają na celu ulepszyć wrażenia z grania w The Crew 2.

60 klatek na sekundę to coś, na co posiadacze nowej generacji konsol czekali od bardzo dawna. Kontynuacja The Crew 2 póki co pojawia się tylko w przeciekach, a fani tej serii dalej muszą grać w tytuł z 2018 roku, gdy o PlayStation 5 i Xbox Series tylko się plotkowało. Produkcja Ubisoftu do dziś nie oferowała nawet na najmocniejszych konsol więcej niż 30 klatek na sekundę. To się jednak w końcu zmienia i gracze konsolowi mogą grać tak jak pecetowcy od zawsze.

Trzykrotny czempion Formula Drift w The Crew 2

Od 6 lipca będziecie odkrywać sześć unikatowych parków motorowych dostępnych w otwartym świecie gry The Crew 2. Zostały one specjalnie zaprojektowane, byście mogli na nich ćwiczyć, stawać się coraz lepsi i osiągnąć mistrzostwo.

Przygotujcie się, by dać z siebie wszystko. Chris Forsberg, trzykrotny czempion w Formula Drift, rzuca wam wyzwanie w swojej konkurencji. Chris liczy, że pobijecie jego rekordy czasowe i punktowe w różnych zawodach w kategoriach Street Race, Drift, Touring Car i Rallycross.

Czytaj też: Wyspa z Redfall przywodzi na myśl lokacje z Dishonored

Każde zawody będą związane tematycznie z Chrisem Forsbergiem i jego ekipą driftową Forsberg Racing. Będziecie mieli nawet okazję przejechać się jego popisowym wozem. Aby osiągnąć poziom Chrisa, będziecie musieli się uczyć i odnaleźć perfekcyjne ruchy kierownicą.

Osiągnięcie tego celu nie będzie proste. Na szczęście oprócz konkurowania z wami Chris będzie też waszym mentorem, dzielącym się swoimi wieloletnimi doświadczeniami. Ubisoft radzi pilnie się go słuchać, by ciągle się rozwijać i ulepszać swoją jazdę.