WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zmieniony wygląd Sonica w filmie potwierdzony

Jakiś czas temu do sieci wyciekły grafiki przedstawiające zmieniony wygląd Sonica, głównego bohatera nadchodzącej filmowej adaptacji gier. Teraz zauważono reklamę, która potwierdza wprowadzone zmiany.

Chyba wszyscy musza przyznać, że pierwszy wygląd Sonica, który zaprezentowano w feralnym zwiastunie był po prostu koszmarny. Zbyt „ludzki” design postaci sprawiał, że wyglądała ona dość przerażająco i karykaturalnie. Ludzkie oczy, dziwnie dokładne łydki i niepokojące zęby mogły przyprawić o nocne koszmary. Wygląda jednak na to, że twórcom zależy na opinii i postanowili całkowicie odmienić Sonica.

Rezyser Jeff Fowler szybko zareagował, w wyniku czego Sonic został opóźniony. Studio wydało sporo pieniędzy, by już powstała postać CGI zastąpić nową. Chyba się udało, bo niedawny przeciek z nowym wyglądem Sonica został dość dobrze przyjęty. Jednak czy ten nowy niebieski jeż wpisze się w cały ton filmu? Tego nie wiemy. Wiadomo, że nowy wygląd jest oficjalny, bo przyuważono reklamę filmu.

Co o tym sądzicie?

 O tym, jak nowy Jeż Sonic sobie poradzi z oczekiwaniami fanów przekonamy się 28 lutego 2020 roku, kiedy film zagości na ekranach polskich kin.

ŹRÓDŁO:
ŹRÓDŁO: