WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobaczcie najnowsze plakaty z Avengers: Endgame

Do sieci trafiły najnowsze plakaty z Avengers: Endgame. Marvel wydał serię przedstawiającą nie tylko ocalałych, ale również tych z herosów, którzy pstryknięcia nie przeżyli.

Czytaj też: Najnowsze plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home

Za, niecały już, miesiąc Avengers: Endgame trafi do kin. Z tej okazji Marvel wydał pełną serię plakatów. Podzielone są na kolorowe i czarno-białe. Przedstawiają bohaterów ocalałych i tych, których Thanos wymazał. Łatwo można zgadnąć, którzy są przedstawieni w jaki sposób. Stanowią one nie tylko idealne podsumowanie przed Endgame, ale również rozwiewają parę wątpliwości.

Najnowsze plakaty z Avengers: Endgame nie pokazują niczego nowego. No, może oprócz trzech. Do tej pory tylko się domyślaliśmy co stało się z Happym, Walkirią i Shuri. Choć pokładaliśmy wielkie nadzieje w siostrze króla T’Challi, ona również zginęła podczas pstryknięcia wraz z innymi, choć jej śmierci nie widzieliśmy na ekranie. Zarówno Walkiria jak i Happy ocaleli.  Na plakatach nie widać tylko samego Szalonego Tytana. Być może Marvel chce nam pokazać, że to bohaterowie żywi i martwi są najważniejszym elementem filmu.

Zobaczcie najnowsze plakaty z Avengers: Endgame

Premiera Avengers: Endgame już 25 kwietnia.

Czytaj też: To nie Kapitan Marvel uratuje wszystkich w Endgame

Źródło: cbr.com