Zwiastun 5 sezonu Riverdale – co przyniosą nowe odcinki?

Zwiastun 5 sezonu Riverdale - co przyniosą nowe odcinki?

Do sieci trafił zwiastun 5 sezonu Riverdale, popularnego serialu The CW, który można oglądać na Netfliksie. Co tym razem czeka bohaterów?

Co zdradza zwiastun 5 sezonu Riverdale?

Riverdale to serial, który opowiada losy nastolatków mieszkających w tytułowej miejscowości. Bazuje na komiksach z serii Archie Comics, niezwykle popularnych w USA. W poprzednich sezonach mogliśmy zobaczyć, jak bohaterowie mierzą się z przeróżnymi problemami, od morderstw, po handel narkotykami i nielegalne biznesy.

Czytaj też: Disney+ i Hulu staną się jedną usługą?
Czytaj też:
Zobaczcie nowy japoński zwiastun filmu Morbius
Czytaj też:
Jesteście abonentami Amazon Prime? Zgarnijcie Battlefield 3 za darmo

W 5. sezonie będzie się sporo działo. Pierwsze trzy epizody domkną wątki z poprzednich odsłon. Zobaczymy bohaterów na balu maturalnym i na uroczystym zakończeniu szkoły, co ma pokazać koniec ich nastoletniego życia. Potem zaś akcja przeskoczy o siedem lat, a Archie, Betty, Veronica, Jughead i reszta powrócą jako dorośli.

Zwiastun 5 sezonu Riverdale - co przyniosą nowe odcinki?

Do swoich ról powrócą: KJ Apa jako Archie Andrews, Cole Sprouse jako Jughead, Lili Reinhart jako Betty Cooper, Camila Mendes  jako Veronica Lodge, a także Casey Cott (Kevin Keller), Vanessa Morgan (Toni), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom) i Charles Melton (Reggie Mantle) i Drew Ray Tanner (Fangs Fogarty).

Premierę 5. sezonu Riverdale zaplanowano na 20 stycznia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News